Diyet grubu kuralım mı ?

balkopugu

Member
Merhaba arkadaşlar,

Kilo problemim hakkında da bir konu açmak istiyorum ama grup mu kursak dedim.

Yapmak istediğim şey şu aslında;

Tek başıma bir diyet yapamıyorum hep pes ediyorum cayıyorum sinir oluyorum. Yazarken bile caysam mı diye düşünmedim değil 🙂

Dün akşam diyete başladım bişey yememiştim. Bunu fırsat bildim. Sabah işe geldim yine bişey yemedim. Öğlen yicem. Şimdi ben şöyle bişey yapmak istiyorum bir whatsapp grubu kuralım. Kilo problemi olan ve bugün diyete başlamak isteyen kızlar da gelsin böyle bir grup yapalım. Birbirimize sürekli destek olalım. Bişey yemek isteyince oraya yazalım ne biliyim birbirimize engel olalım.

Ne dersiniz?

mirmir

Member
Merhaba arkadaşlar,

Kilo problemim hakkında da bir konu açmak istiyorum ama grup mu kursak dedim.

Yapmak istediğim şey şu aslında;

Tek başıma bir diyet yapamıyorum hep pes ediyorum cayıyorum sinir oluyorum. Yazarken bile caysam mı diye düşünmedim değil 🙂

Dün akşam diyete başladım bişey yememiştim. Bunu fırsat bildim. Sabah işe geldim yine bişey yemedim. Öğlen yicem. Şimdi ben şöyle bişey yapmak istiyorum bir whatsapp grubu kuralım. Kilo problemi olan ve bugün diyete başlamak isteyen kızlar da gelsin böyle bir grup yapalım. Birbirimize sürekli destek olalım. Bişey yemek isteyince oraya yazalım ne biliyim birbirimize engel olalım.

Ne dersiniz?
İyi fikir canım ama çok fazla Whatsapp grubu var ben takip edemiyorum sürekli elimde telefonla da gezmek istemiyorum. Buradan birbirimizi takip edelim, geçmiş yazışmalara da kolayca ulaşırız hem