Aslı Tan kullanıcısının son içeriği

1. A

Diyette Beyaz Peynir ve Zeytin

Herkese merhaba. Ben 90 kilodan 70e düşmüş biri olarak size kilo verirken nelere dikkat etmeniz gerektiğini uzman görüşlerini de paylaşarak yazmak istedim. Arkadaşlar her ne kadar size kibrit kutusu büyüklüğünde beyaz peynir önerilse de durum sandığınız kadar küçük değil. Bu hayatınızdan...
  2. A

Çocuk ayakkabıları ve çocuk kar botları seçiminde dikkat edilmesi gerekenler

Herkese merhaba. 4 yaşında bir oğlum var. Yazlık ve kışlık ayakkabı alırken oğlumun ayak sağlığıyla ilgili sorunlar yaşadım. Yaptığım yanlış seçimler oğlumun yürüyüşüne kadar etkiledi. Ayakkabı alırken bu kadar dikkatli olmam gerektiğini bilmiyordum. Aynı sorunu yaşamamanız için çocuk...
  3. A

Kuru temizleme uygulaması

Herkese merhaba, Benim kızlarım 6 aylık. Doğdukları günden beri, ev işlerinde çok zorlanıyorum. Çünkü gaz problememiz hala devam ediyor. Ev işleri içinde en çok zorlandığım kısım da tahmin edebileceğiniz gibi çamaşır. Çünkü çamaşırın yıkanması, kurutulması, toplanması, katlanması ve...
  4. A

Çocuk ayakkabısı nasıl seçilir?

Bebek ayakkabısı yumuşak ve esnek olmalı, bebeğin dengesini kurabilmesine izin vermelidir. Topuk kaymayacak tarzda olmalı yük vermeye ve gerilmeye dayanıklı olmalı, yüksek topuklu ayakkabılarla düşebileceği için kaçınılmalıdır. Yüksek bilek desteği olan ayakkabılar genelde gerekli değildirler...
  5. A

Peynir Seçme Püf Noktaları

Peynir, kahvaltının vazgeçilmezidir. Türk kahvaltı kültüründe ise daha çok baş tacı bir hali vardır. Coğrafyamızda yetişen bir çok peynir türü, kahvaltı sofralarımızı zenginleştirir. Ayrıca ara öğünlerde sandviç içinde ve bazı yemeklerin üstüne eritme şeklinde de kullanılır. Ama iyi bir peynir...