elaninannesiyim kullanıcısının son içeriği

1. elaninannesiyim

mama

merhaba canım aptamil aslında piyasa da en çok bulunan mama markası ama bana pek güven vermiyor açıkcası, aptamil mama kullanan annelere sormak istiyorum bu gramaj azaltma olayı doğru mu ? fiyatı aynı bırakıp gramajını düşünmüşler dediler bir kaç yerde ama, ben canım humana mama kullanıyorum...
  2. elaninannesiyim

Anne - çocuk birlikte kullanılan ürünler

Merhaba bende kızıma humana bebek maması kullanırken kendimde humana emziren anne çayı kullanıyorum. Marka bizi gerçekten tatmin ediyor diyebilirim.
  3. elaninannesiyim

Ürün ve gramaj aldatmaçası

Merhaba hanımlar sizleri bir konuda uyarmak istiyorum. Bu durum titiz bir anne arkadaşımın dikkati sonucu ortaya çıktı sizlerinde bu tür denk geldiği durumları bu başlık altından konuşalım. İsmini vermek istemediğim X bir marka ürün içeriğinde ki gramajını düşürmüş lakin fiyatını aynı bırakmış...
  4. elaninannesiyim

Anne sütüne yakın, şeker ilavesiz mama önerisi👌

humana sütü kullanan annelerden biriside benim ve dediklerinizin hepsinde haklısınız ne yazıkki böyle bilinçli düşünemiyoruz bazen.bu tarz öneri ve paylaşımlarınızı takip ediyor olacağım:love:
  5. elaninannesiyim

Anne sütüne en yakın mama?

Kızlar selamlar bebeklerine sütü yetmediği için bebek sütü içiren anneler illaki vardır sizce 3 aylık bir bebek icin en uygun mama hangisi olur? humana 1 en uygunu diye düşünüyorum ben ama sizlerinde fikrini almak istiyorum
  6. elaninannesiyim

En iyi bebek bezi hangisi arkadaşlar?

Sleepy severek kullandık biz canım Onun dışında beğendiğim yok açıkçası.
  7. elaninannesiyim

Evdeki Dağınık Oyuncaklar

Çocuk bunlar böyle böyle büyüyecekler. Eğer çok rahatsız eden bir durumsa çocuk psikologuna göstermenizi öneririm tabi :)
  8. elaninannesiyim

En iyi bebek maması hangisi? Anneler hangi bebek mamasını tavsiye ediyorsunuz?

Ben humana kullanıyorum bebek maması olarak ve en tazesi olduğunu öğrendim araştırmalarımdan sonra hemde anne sütüne birebir tadı var humana 1'in :love: