nazlı kullanıcısının son içeriği

1. nazlı

Madame Coco Kadınlar Günü Videosu

Madem Coco bütün kadın çalışanlarının sesini değişik bir teknolojiyle analiz edip birleştirmiş sonra da ortaya bu güzel ses çıkmış. Birlikte hareket edip birbirimize destek olma mesajı daha iyi anlatılamazdı heralde ben çok beğendim ?
  2. nazlı

Clubhouse Android APK var mı? Androide nasıl indirilir?

herkes bu uygulamada ben hiç anlamadım ki
  3. nazlı

Telegram'da profil fotoğrafı nasıl gizlenir

merak ettiğim bir konu :) var mı böyle bir şey.
  4. nazlı

Restoranlar açılacak mı? Son dakika bilgisi olan var mı?

süre kısıtlaması olacak ama en azından sevdiğimiz yerlerde yemek yiyebileceğiz
  5. nazlı

Zamansız arayan kaynana

hahaha çok doğru bu
  6. nazlı

çağdaş türk fotoğrafçıları

mehmet turgut ve kürşat bayhanı beğenirim ben. kürşat bayhan'ın fotoğraflarını contemporaray istanbul'da görme fırsatım olmuştu. tarzını da biraz ara güler'e benzetirim zaten. onun dışında ebru ceylan'ı beğenirim.
  7. nazlı

Yatırım için hangi ressamların eserlerini almamı tavsiye edersiniz?

galatadaki galerilere bakabilirsin. ileride değerlenecek ressamları öngörmek zordur. sanat ve resim üzerine okumalar yapmanı ve bu alana daha fazla hakim olmanı tavsiye ederim. sanat akımlarını bilmen işine yarayabilir. ancak dediğim gibi bu iş kumar oynamakla eşdeğer bence
  8. nazlı

Diyet grubu kuralım mı ?

iyi fikir ama takip etmesi zor olabilir. uzaktan motive edemeyiz bence birbirimizi
  9. nazlı

Diyetisyenimin tarifi odem attirici

aynı tarifi ben de uyguluyorum. çok işe yaradığını göreceksiniz. cidden ödem attırıyor
  10. nazlı

Sağlıklı kilo vermekiçin diyetisyen tavsiyesi alabilir miyim ?

et tüketimi gibi. Yağ tüketimi azaltarak başlayabilirsiniz. Bende böyle vermiştim bir kaç kilo :)
  11. nazlı

Elektrikli burun aspiratörü yorum

tavsiye edilebilir. Doktorlar da öneriyor.
  12. nazlı

Yoğurtlu patlıcan nasıl yapılır? Patlıcan nasıl közlenir?

teşekkür ederiz. Bana da çok yardımınız dokundu :)
  13. nazlı

Kız Çocuk Elbiseleri

bu firmalarla iletişime nasıl geçebiliriz ki ?