sedacan kullanıcısının son içeriği

1. sedacan

Evdeki Dağınık Oyuncaklar

Selamlar. işte bir manzara daha. :) evin girişinde jenga :)
  2. sedacan

Ben de ne yapayım. öğretmen olduğum için evdeydim. oğlumla evdeydik. sinemaya gittik. tabi yeğenlerim de bana geldiler. beraberce oynadık, stres attık :)
  3. sedacan

selam anneler, canlar geçtiğimiz hafta ara tatil idi. neler yaptınız anlatın bakalım :)
  4. sedacan

Hanımlar, Evdeki durumlar nasıl? Okullar kapandı. çocuklar evde. :)
  5. sedacan

selam bebeksever. artık çocuklarımın altını bağlamıyorum. çişi gelince söylüyorlar. buna çabuk...

selam bebeksever. artık çocuklarımın altını bağlamıyorum. çişi gelince söylüyorlar. buna çabuk alıştırlar. sende sorun nedir ?
  6. sedacan

geçmiş olsun Leyla. olsun dert etme. sağlık daha önemli.
  7. sedacan

Hanımlar, ne durumdasınız ? oyuncaklar hala dağınık mı ?
  8. sedacan

Artık dağınıklık için birşey söylemiyorum. odayı iyice dağıtmalarına izin veriyorum ama toplama zamanı geldiğinde beraber toplamaya zorluyorum. canı istemezse de odayı öylece bırakıyorum. aradığı oyuncağı bulamayınca mecburen toparlanmaya başlıyor :)
  9. sedacan

Alerji ve Sezeryan İlişkisi

Arkadaşlar kafaya takmayın. haftada bir silin yerleri bir de toz alın olsun bitsin. mesela bugün hava yağmurluydu. salonumun halini görmeliydiniz. akşam vileda ile sildim. tertemiz oldu. hatta resmi bile paylaşayım. rahat olalım bayanlar.
  10. sedacan

haklısın alize. ama çocuk büyük mutluluk. herşeyine katlanıyorsun. söylensek bile :) işte eve geline bazen istemediğin manzaralarla karşılaşıyorsun. resimdeki gibi :)
  11. sedacan

Eşim ters ilişki istiyor boşanmayı düşünüyorum

Selam Ayşegül. yazdığın problemleri birçok bayan yaşıyor malesef. şimdi iki durum var. birincisi, eğer eşine izin vermezsen ters ilişkiye izin veren başka bir bayan bulacak ve ona gidecek. ikincisi, izin verirsen ona teslim olmuş olacaksın. sonra hiçbirşeye itiraz edemeyeceksin. zor bir durum...
  12. sedacan

Sadece oyuncaklar olmuyor can sıkan. ya çocukların yerlere döktüğü yemekler, bisküviler, ekmekler. onları gördükçe de sinir basıyor insanı. ev temizlemek istemiyor insan işten eve gelince. sizce de can sıkıcı değil mi ?
  13. sedacan

Alerji ve Sezeryan İlişkisi

Kafaya taka taka aklımızı kaçıracağız. rahat olmak en iyisi bence.
  14. sedacan

Selam mirmir. beni güldürdün allah da seni güldürsün :)
  15. sedacan

Selam Alize. Gün içinde eve girince ayakkabılarımı pek çıkartmıyorum. :) Rahata iyi alıştım :)