yasemin erdoğan kullanıcısının son içeriği

1. Y

California Nail Bar Deneyimim

Selamlar kızlar, uzun zamandır çevremden duyduğum ama gidemediğim, Nişantaşı'nda hizmet veren CALİFORNİA NAİL BAR isimli güzellik ve bakım evine yolum düştü. ( az kendimi şımartayım dedim:D ) yakın zamanda gittiğim ve hizmetlerinden çok memnun kaldığım biryer olduğu için sizlerle de paylaşmak...
  2. Y

Dr. Saliha Sönmezateş'te Yüz Gerdirme Yaptırdımm

Selamlar kızlar, varsa bu konuda düşüncesi olan Dr. Saliha Sönmezateş'i tavsiye ederim, kendisi alanında sayılı kişilerden olur. Geçen hafta işlem yaptırdım tam istediğim gibi oldu ve doğal bir görünüm elde ettim. buyrunuz efendim. bu arada kendisi sadece bu alanda değil incelediğiniz zaman...
  3. Y

en iyi saç bakım kürü hangisi?

var mı aranızda yapan kür bu konuda, tavsiyelere açığım, teşekkürler.
  4. Y

9 adımda diyet günlüğü tutmak

keşke guncel bılgıler de paylaşılsa burada.
  5. Y

Black Friday 2019 (Şahane Cuma) Türkiye'de ne zaman indirim başlıyor?

kişi kendınden bilirmiş işi derler canım.) benım oyle bır derdım yok. bırılerının işine yarar diye paylaştım. sen kendı ovdugun markalara bak canım bence :))))
  6. Y

Bu arada Kızlar Migros yine güzel bir indirim daha yapmış. Yarın bütün arzum ürünleri %30 indirimli. Bi giren çıkamaz diye düşünüyorum. İnternetten alışverişe zaten alışamadım şimdi sipariş versem kim bilir bu kalabalıkta ne zaman getirirler. Yarın beni Migros patlar bakalım nasıl mutfak...
  7. Y

En çok istediğim çamaşır makinesi Seg scm 8100 bin liraya düşmüş. Yarın uygulanıyormuş indirim. Kesinlikle gidip almalıyımmm. Kızlar yarın migrosa 5 dkda olsa dahi gidin çoook fazla üründe indirim var.
  8. Y

özel sağlık sigortası yaptıran?

çevrenizde var mı yaptıran arkadaşlar? ben yeni yaptırdım sigortam.net den, primleri çok düşüktü diğer yerlere nazaran ve hastane ağları da çok yaygın. çocuklarıma da yaptırdım ne olur olmaz diye. mantıklı bir karar oldu sanırım.
  9. Y

h&m'in yeni film gibi reklamı

h&m çok kaliteli bir marka gerçekten bence, ürünleri biryana reklam filmleri de çok tatlı oluyor:) bebegım ızleyınce şen kahkahalar atıyor sormayın:) büyüyünce h&m giyer mi dersiniz:)
  10. Y

Kuzgun dizisini beğendiniz mi? İzliyor musunuz?

ben arada bakıyorum::) fena degıl
  11. Y

h&m den film gibi reklam

o değil de bebeğimle beraber izliyorum ve çok hoşuna gidiyor:) ürünleri bir yana reklam filmleri çok tatlı olıyor:) hemen içine çekiyor insanı bu sefer de farkl bir şeyı olmuş kerem bursin de var:)
  12. Y

h&m den film gibi reklam

izlediniz mi bilmiyorum ama film gibi reklam çekmişler, en güzel yanı da kerem bursin'i yönlendirebiliyoruz:) spoiler vermeyeyim siz kendiniz izleyin:
  13. Y

Burun estetiği doktor tavsiyesi

bu konuda iyi araştırmak lazım.
  14. Y

Migros Alışverişi ve İstanbul Kart Kolaylığı

Kızlar Migros Money kartımdaki paraları İstanbul kartıma yükledim. Alışveriş sırasında kullanmamıştım kısmet İstanbul kartımaymış. 1 aylık toplu taşıma ihtiyacımı karşılayacak kadar Money birikmiş baya iyi oldu. Ne şanslıyım:) haberiniz olsun sizin de işinize yarayabilir.