En iyi bebek bezi hangisi arkadaşlar?

mirmir

Member
Eşim ilk çocuğumuz doğduğunda ona Canbebe marka bebek bezi almıştı ama sonra çok değiştirdik. BİM'den bebek bezi aldık. Canbebe kullandık. Prima kullandık. Primanın premium care olan iyisini kullandık. Hatta en son sleepy bebek bezi de denedik. Ben içlerinde en son denediğim sleepy bebek bezini beğendim çok yumuşaktı. Prima ile yarışırdı. Can bebe den sonra en çok sleepy bez kullandık.

Sizde deneyimlerinizi aktarır mısınız? Sızdırmazlık ve yumuşaklık pişik yapmama açısından en iyi bebek bezi hangisi hanımlar?

sarisinanne

New member
Eşim ilk çocuğumuz doğduğunda ona Canbebe marka bebek bezi almıştı ama sonra çok değiştirdik. BİM'den bebek bezi aldık. Canbebe kullandık. Prima kullandık. Primanın premium care olan iyisini kullandık. Hatta en son sleepy bebek bezi de denedik. Ben içlerinde en son denediğim sleepy bebek bezini beğendim çok yumuşaktı. Prima ile yarışırdı. Can bebe den sonra en çok sleepy bez kullandık.

Sizde deneyimlerinizi aktarır mısınız? Sızdırmazlık ve yumuşaklık pişik yapmama açısından en iyi bebek bezi hangisi hanımlar?

Bence de prima kullan birde ben 1.5 yasından sonra A101 bezine geçiş sağladım ve çok güzel hemde fiyatıda uygun tabi bebekten bebeğe değişir ama denemeni tavsiye ederim

Dilek

Active member
Prima güzelde bazı çocuklara pisik yapiyor...

Birde fiyat olarak hemen hemen en pahalisi doğru olanı muhakkak bulursunuz yanlız çok sık marka degistirmeyin

müjgan

New member
Bambo Nature deneyin, tamamen organik. Bebekleriniz için en sağlıklı ve güvenli ürünlerden birisi.

Moderatörün son düzenlenenleri:

nazlı

New member
benim bebeğim 3 aylık oldu hep prima külotlu bez kullandık hiç bi sıkıntımız olmadı

elaninannesiyim

New member

Sleepy severek kullandık biz canım Onun dışında beğendiğim yok açıkçası.