Bebek masajı nasıl yapılır? Yoksa bebişlerimizi baby spa'ya mı götürsek?

mirmir

Member
Siz de benim gibi kolik bebek annesiyseniz ve bebeğinizin mütemadiyen gaz sancısı varsa bebek masajı oldukça iyi gelecektir. Evde bebeğinize bebek yağı veya zeytinyağı gibi bebeğinizin cildini tahriş etmeyecek yağlarla bebeğinizi rahatlatabilirsiniz. Kolik bebekler için ayrıca baby spa da tavsiye edebilirim. Dünyada bu baby spalar oldukça yaygın ama Türkiye'de henüz yeni açıldı. Geçtiğimiz gün anahaberlerde gördüm Bağdat Caddesinde bir yer açılmış feminart baby spa ymış ismi. Buraya giden var mı anneler? Gidenler tecrübelerini paylaşabilirse sevinirim.

Sosyalanne

New member
Ben 4 aylık oğlumu götürdüm, çok sevdi. Her anneye deneyimlemesi için tavsiye ederim. Kullanılan yağların %100 organik sertifikası da var, Fransa'dan ithal yağ kullanıyorlar. Aklıma takılan ne varsa sordum, hepsi masaj konusunda Meb onaylı sertifikaya sahip. Bebeğim de ben de çok mutlu ayrıldık. Eşimi gece çocuğun nefesini dinliyorken gördüm. Deliksiz uyuduğuna inanamadı 😁 Otoparkı da var arkdaşlar, spa dan sonra caddede kahve içmeden eve dönmeyin 😉
Siz de benim gibi kolik bebek annesiyseniz ve bebeğinizin mütemadiyen gaz sancısı varsa bebek masajı oldukça iyi gelecektir. Evde bebeğinize bebek yağı veya zeytinyağı gibi bebeğinizin cildini tahriş etmeyecek yağlarla bebeğinizi rahatlatabilirsiniz. Kolik bebekler için ayrıca baby spa da tavsiye edebilirim. Dünyada bu baby spalar oldukça yaygın ama Türkiye'de henüz yeni açıldı. Geçtiğimiz gün anahaberlerde gördüm Bağdat Caddesinde bir yer açılmış feminart baby spa ymış ismi. Buraya giden var mı anneler? Gidenler tecrübelerini paylaşabilirse sevinirim.

lucifer

Member
spa sartmıdır evde kendimiz uyguluyabilirmiyiz yoksa uzmanlık gerektirirmi ?
Evet inci hanım
Benim oğlum doğduğun farketmemiştim 4 aylık olunca bacaklarında içe doğru biraz eğilme farettim doktoruna sordum günde 15 dakika güneşe yatırarak yağlı kremle masaj yapmamı ve nasıl yapacağımıda gösterdi
Yaklaşık 1 ayda düzeldi ?