Arama sonuçlarınız

1. N

Cilt bakımı evde nasıl yapılır? Cilt bakımı hangi sıklıkla yapılır?

Yaz bitti tatilimizi yaptık cildimizde güneşten lekeler oldu bu lekeler den kurtulmak için ne yaptırmam gerekir
  2. N

İgneli epilasyon

İgneli epilasyon kimlere yapılmaz?
  3. N

Tatoo silme

Dövme silme işlemi nasıl yapılır
  4. N

Kalıcı oje

Kalıcı oje yaptırmak istiyorum kalıcılıgı kaç hafta yaptıran arkadaşlar tavsiye edermisiniz
  5. N

Kaşlarda şekil bozukluğu nasıl düzeltilir

Kaşlarımın şekli bozuldu ve döküldü kızlar ne tavsiye edersiniz ?
  6. N

Kirpik bakımı

Kirpiklere nasıl bakım yapılıyor.
  7. N

Dipliner kalıcı

Her sabah makyaj yapmaya zamanım olmuyor onun için kalıcı makyaj yaptırmak istiyorum sabahları kalktığımda makyajim yapılmış olur.kalıcı dipliner nere de yaptırabilirim.
  8. N

Dipliner kalıcı

Dipliner yaptırdan sonra kaç sene kalıyor dövme boyaları ile mi yapılıyor.yaptıran varsa bu konuda bilgisi olanlardan yardım istiyorum.
  9. N

Dipliner nasıl kullanılır ?

Dipliner yaptırdan sonra nelere dikkat etmemiz gerekir ve nerde yaptırabilirim yaptıran arkadaşlar yorumlarınızı alabilirmiyim teşekkür ederim.
  10. N

Eyeliner ile Dipliner Arasındaki Fark nedir ?

Eyeliner ve dipliner mi tavsiye edersiniz gözlerim de hangisi iyi durur.aynı ürünlemi yapılıyor.yaptıran arkadaşlar görüşlerini paylaşabilir mi.
  11. N

Eyeliner nedir? Dipliner nedir ?

Kızlar eyeliner ve dipliner aynı işlemmi arasındaki fark nedir ?
  12. N

Kalıcı eyeliner nedir

Gözlerim hassas ve makyaja alerjim var kalıcı eyeliner yapılırmı pişman olan memnun olan varsa yorumlarınızı okumak isterim teşekkürler.
  13. N

Kalıcı eyeliner sonrası şişlik

Kaligi eyeliner yaptırmayı düşünüyorum şişlik ve ödem olur diyorlar iyileşme süresi kaç gündür.
  14. N

Kalıcı eyeliner sonrası şişlik

Kaligi eyeliner yaptırmayı düşünüyorum şişlik ve ödem olur diyorlar iyileşme süresi kaç gündür.
  15. N

Kalıcı eyliner sonrası şişlik

16. N

Kalıcı eyeliner yaptıranların yorumları

İyileşme süresi ne kadar yaptırdıktan sonra pişman olan varmı nere de yaptırabilirim
  17. N

Kalıcı eyeliner fiyatları 2018

Eyeliner yaptıran arkadaşlar fiyatlarını ne kadar çok yer araştırdım içime sinmedi önerilerinizı almak isterim. I
  18. N

Kalıcı eyeliner acırmı

Şişkinlik ve ödem olduğunu söylüyorlar kaç günde iyileşiyor .
  19. N

Kalıcı eyeliner yaptıranlar

Kalıcı eyeliner yaptırmak istiyorum yaptıran arkadaşlar görüşlerini paylaşabilir mi nerde yaptırabilirim.
  20. N

Kalıcı eyeliner ne kadar kalır

Eyeliner yaptırmayı düşünüyorum ödem olurmu yaptırmayı tavsiye edermisiniz yaptıran arkadaşlar bu konuda yardım istiyorum .