Arama sonuçlarınız

1. L

Hangi parfümleri kullanıyorsunuz? Hangi kokuları tavsiye edersiniz?

Lancome Miracle kullandım bitti şu an Versace'nin bir parfümünü kullanıyorum kutusunu attığım için adını hatırlamıyorum, pembe uzun bir şişede :)
  2. L

parfüm fiyatları hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Taklit parfüm satan dükkanlara yarıyor bu yüksek fiyatlar :) bildiğim kadarıyla internet sitelerinden kampanyaları takip ettiğiniz sürece uygun fiyatlı orijinal parfümler alınabiliyor. Bazı arkadaşlarım alıyordu. Ben hiç denemedim :)
  3. L

pilates

Fiyatlarını bilmiyorum ama BASI Pilates var Avrupa yakasında, arkadaşım orada eğitmen, işlerinde çok iyi olduklarını biliyorum.
  4. L

İstanbul köpek eğitmeni tavsiye yorum

Duygu Bükçüoğlu, 3 yıl önce kendisi ile çalıştık. Doğru davranışı ödüllendirerek eğitiyor. Genç bir golden retriver olan köpeğimiz Köpük'le yolda yürüyemiyorduk. Biz sonuçtan memnun kaldık tavsiye ederim :)
  5. L

meditasyonun ruh sağlığına faydası?

İkisini de uyguluyorum, bir ara yoga için Nefess Yoga'ya gitmiştim Kadıköy Moda'da tavsiye ederim. Meditasyon için de youtube'dan videolar eşliğinde çalışabilirsiniz. Ya da sadece uzanıp bedeninizdeki hisleri tarayabilirsiniz. Bir çok yöntem mevcut mediyasyon için :) Ama hangisi olursa olsun çok...
  6. L

İdil Fırat'la Mert Fırat'ı birbirine yakıştırıyor musunuz?

Kesinlikle yakıştırmıyorum! Kaliteleri farklı. Bir erkek bence bu kadar çabuk evlilik kararı veriyorsa eski sevgilisini hala seviyordur! Bu arada evlenmişler mi?
  7. L

Lazer Epilasyon Cihazları

Evde kullanım için bir ara lazer epilasyon aletleri çıkmıştı, kullanan ve sonuç alan var mı?
  8. L

En İyi Saç Şekillendirici

Saça en az zarar veren saç şekillendirici hangisi?
  9. L

Dövme sildirme fiyatları

Bence sildirme yerine o dövmeyi dönüştürebilirsiniz, daha kolay sanıyorum bu şekilde yaptırmak. Sildirince tam geçmiyor bildiğim kadarıyla.
  10. L

Aramızda ayran detoksu yapan var mı? Ayran detoksu yapanların yorumları

Ben detoks hiç denemedim, biraz mesafeliyim bu konuya ama ayran en azından 1 gün denenebilir bence. teşekkürler tarif için.
  11. L

Sıfır ekmek ve hamur işi ile diyetsiz 10 kilo verebilirsiniz..

Bedenimizin hiç ihtiyacı olmayan gıdalar bunlar zaten, bunları bırakmakla sadece kilo kaybederiz ;)
  12. L

Kızlar en iyi flört uygulaması hangisi? Tinder, Happn, OkCupid?

Hepsi aynı :) Okcupid'e üye oldum 10 günde 4. randevuma çıkacağım bu akşam :) Bu uygulamadan sevgili edinen 3 kişi var çevremde ama bana denk gelmedi! One night stand adamların derdi. Söyleyeceklerim bu kadar :D
  13. L

Bayan azdırıcı damla

Öyle bir damla var sanırım ama bir işe yaradığını sanmıyorum, evliyken benzer bir işe yarayan bir bant vardı, onu kullanmıştım hiç de işe yaramadı.
  14. L

En iyi prezervatif hangisi?

Yıllardır kullanmıyorum, latex alerjim var ama kullanırken sağlamlık ve çeşit açısından en iyisi durexti bence. Patlarsa tehlikeli günse ertesi gün hapı alırsın bu kadar dert etme ;)
  15. L

Saç çıkarmanın yöntemi

Benim genetik olarak seyrek saçlarım için artık bir çözüm bulmam gerekiyor, yakında kel kalacağım. PRP ya da Mezoterapi iyi geliyor diye duydum ama hengisini tercih etmeliyim? Deneyimleyen varsa paylaşabilir mi?
  16. L

Kilo Vermenin Kolay Yolu

Allen Carr'ın Kilo Vermenin Kolay Yolu isimli kitabı okudum geçen yıl ve beslenmeye bakış açımı değiştirdim, yaklaşık 10 kg verdim 1 senede. Daha çok vegan beslenmeye yönlendiriyor fakat öyle beslenmek zorunda değilsiniz (ben öyle yapmadım). Benim diyet fikrine bakış açımı değiştirmesi sonuç...
  17. L

Hangi Doğum Yöntemi?

Henüz evli ve hamile değilim yalnız doğum konusunda kafamda hep bir endişe var. Normal doğumdan çok korkuyorum, sezaryen doğum sonrası hakkında da hem bebekle bağlanma hem de fiziksel olarak çekilen sıkıntılar konusunda türlü hikayeler duyuyoruz, sizlerin tecrübeleri nedir?
  18. L

Doğum kontrol hapları?

ben 5 yıl miranova kullandım, yan etkisi oldukça az.
  19. L

Antibiyotik ve Mantar

Antibiyotik kullanımı sonrasında mutlaka vajinal mantar oluşuyor, daha önce bir doktor bunu önlemek için zyrtec ilaç vermişti, önlemişti ama daha sonra antibiyotiğin yanında bu ilacı da yazdırmak istediğim doktorlar bunun işe yaramadığını söyledi. Size doktorunuzun bu gibi durumlar için önerdiği...