Arama sonuçlarınız

1. Y

California Nail Bar Deneyimim

Selamlar kızlar, uzun zamandır çevremden duyduğum ama gidemediğim, Nişantaşı'nda hizmet veren CALİFORNİA NAİL BAR isimli güzellik ve bakım evine yolum düştü. ( az kendimi şımartayım dedim:D ) yakın zamanda gittiğim ve hizmetlerinden çok memnun kaldığım biryer olduğu için sizlerle de paylaşmak...
  2. Y

Dr. Saliha Sönmezateş'te Yüz Gerdirme Yaptırdımm

Selamlar kızlar, varsa bu konuda düşüncesi olan Dr. Saliha Sönmezateş'i tavsiye ederim, kendisi alanında sayılı kişilerden olur. Geçen hafta işlem yaptırdım tam istediğim gibi oldu ve doğal bir görünüm elde ettim. buyrunuz efendim. bu arada kendisi sadece bu alanda değil incelediğiniz zaman...
  3. Y

en iyi saç bakım kürü hangisi?

var mı aranızda yapan kür bu konuda, tavsiyelere açığım, teşekkürler.
  4. Y

özel sağlık sigortası yaptıran?

çevrenizde var mı yaptıran arkadaşlar? ben yeni yaptırdım sigortam.net den, primleri çok düşüktü diğer yerlere nazaran ve hastane ağları da çok yaygın. çocuklarıma da yaptırdım ne olur olmaz diye. mantıklı bir karar oldu sanırım.
  5. Y

h&m'in yeni film gibi reklamı

h&m çok kaliteli bir marka gerçekten bence, ürünleri biryana reklam filmleri de çok tatlı oluyor:) bebegım ızleyınce şen kahkahalar atıyor sormayın:) büyüyünce h&m giyer mi dersiniz:)
  6. Y

h&m den film gibi reklam

izlediniz mi bilmiyorum ama film gibi reklam çekmişler, en güzel yanı da kerem bursin'i yönlendirebiliyoruz:) spoiler vermeyeyim siz kendiniz izleyin:
  7. Y

Migros Alışverişi ve İstanbul Kart Kolaylığı

Kızlar Migros Money kartımdaki paraları İstanbul kartıma yükledim. Alışveriş sırasında kullanmamıştım kısmet İstanbul kartımaymış. 1 aylık toplu taşıma ihtiyacımı karşılayacak kadar Money birikmiş baya iyi oldu. Ne şanslıyım:) haberiniz olsun sizin de işinize yarayabilir.
  8. Y

Penguen Collection Kurabiye Tepsisi

Yeni evli olduğum için mutfakta fazla zaman harcıyorum. Tatlı yapmayıda çok sevdiğim için Penguen Collectiondan çeyizime ızgaralı bir kurabiye tepsisi almıştım. Izgaralı olduğu için kurabiyelerin her tarafını eşit pişiriyor. Eşim bayılıyor kurabiyelerime.
  9. Y

İstanbul'a Sahip Çık Platformu ( Manifesto Yayınlanması )

Kızlar selamlar burada sosyal medya konuları fazlasıyla konuşuluyor. Twitter'da gördüğüm ve hoşuma giden bir oluşumu sizlerle paylaşayım. İsmi 'İstanbul'a Sahip Çık' platformu. İstanbul'u korumak, sahipsiz bırakmamak için kendilerini güzel işler yapmaya adamışlar. Bugünde bir manifesto...
  10. Y

Migros Parfüm İndirimi Anneler Günü

Mİgrosta anneler gününe özel parfümlerde %50 indirim başlamış. Anneme güzel bir parfüm almak için hemen migrosa koşuyorum. :) baya çeşit olduğunu söyledi arkadaşım, varsa hediye bakan haberiniz olsun.
  11. Y

Rimel %50 İndirim Migros

Kızlarrr. Anneler günü için Migros'ta dev indirimler başlamış. :) Tam da rimelim bitti napsam diye düşünüyordum. Max Factor, L'oreal Paris, Maybelline kullanıyorsanız bir migroslara göz atın derim. :)) aldım bugün ben baya millet alıyordu da , haberiniz olsun.
  12. Y

Makyaj Markaları

Kızlar aranızda makyaj malzemeleri hakkında detaylı bilgisi olan var mı? :D Migros da bir set gördüm üzerinden rimmel london maskara ve eye bir şeyi yazıyordu. Kadın sadece Migros'ta satıldığını söyledi, yeni çıkmış. yakın bir kız arkadaşım var ona hediye almayı düşünüyorum. Bu marka iyi midir...
  13. Y

Ücretsiz Migros Etkinliği Festival

Ücretsiz festival bileti bulduuumm koşunn! Migrosun 5-6-7 Nisan'da İyi gelecek festivalı bir sürü muhteşem konuk getiriyor. Üstelik sürpriz hediyeler ve ünlülerle tanışma fırsatı da varmış. Fotiyi bırakıyorum. QR kodunu girişte gösterin içeri ücretsiz girin arkadaşlar bileti ben aldım sizlerle...
  14. Y

Ücretsiz Festival Diyetisyen

Migros Festivaline ücretsiz bilet vaaar hemde kişi sınırı yoook! ben aldım sizin içinde paylaşıyorum, Atıyorum Kızlar sizede kapıda bu QR ı okutursanız girebiliyorsunuz. Yaz geliyor malum korkulu rüyamız spor ve diyetler başladı kızlar :) 5-6-7 nisanda İyi gelecek festivaline Dilara koçakda...
  15. Y

Touch Me Ürünleri İndirim

Bu arada bir indirime daha denk geldim sevgili dostlar. Touch Me'nin birçok ürününü kullanıyorum. Sanırım en sık kullandığım şey fırın kabıydı. Ev arkadaşım kırdı. Migros'ta 3 al 2 öde kampanyası varmış. 3 tane almayı düşünüyorum, gene kırarsa diye, yedek olsun:))
  16. Y

Kadınlar Günü İndirimi

Herkese selamlar. Harika bir haberim var, Kadınlar Günü sebebiyle Migros'ta kozmetik ve kişisel bakım ürünlerinin çoğunda indirim var, daha bugün gezdim baya. Eğer eksikleriniz varsa bir göz atın derim. :)
  17. Y

doğum korkusunu nasıl yendiniz?

bazı korkularım var ister istemez nasıl baş edebilirim, teşekkürler:)