Arama sonuçlarınız

1. mervemsi

Burun aspiratörü kullanımı kolay mı ?

ben bu ürünü Wee Baby Burun Aspiratörü almıştım kullanıyorum gayette basit bence bi kere yaptıktan sonra alışıyorsun bu arada bu ürünün kutu içerisinde e iki yedek çıkıyor istersen dışarıdan da alabiliyorsun canm aklında olsun
  2. mervemsi

mama kabı önerisi ile geldim

Herkese selamlar arkadaşlar kapalı özellikle de çift hazneli dışarı parka vs çıktığımız zamanlar için meyve yada yiyecek koyabileceğim bi mama kabı arayısındayım. Kullandığınız ve memnun kaldığınız ürün önerisi var mı ?
  3. mervemsi

Silikon Göğüs Koruyucu kullanıyor musunuz ?

bende wee baby kullanıyorum hassas ve çatlamış göğüs uçlarımı koruduğu iiçin daha rahat emzirebiliyorum. Kendimce böyle bi çözüm buldum çokta iyi oldu
  4. mervemsi

Bebeklerde Emzik Kullanımı ??

Anneleri ikiye bölen soru başlığı ile geldim kimisi emzik kullandırmak istemese de kimisi bebeğinin rahatı ve huzursuzluk ihtiyacı üzerine kullanıyor ki bende 3. Bebeğe sahip tecrübeli bi anne olarak gerek huzurla durması gerek uyku sürecine rahat girmesi için kullanıyorum ama kullandığım...
  5. mervemsi

Isıya dayanıklı emzik arayısında olanlar ??

buna aşırı mutlu oldum cünkü ben sadece çeşme altında tutarak temzilemeyi pek yeterli duymadığım için kaynatma gereği duyuyorum böyle kaç tane emziğimiz gitmişti burdabebek.comdan bakıcam hemen kalmıştır umuyorum ki .
  6. mervemsi

Yağ kullanmadan ya da az yağ ile kızartma yapmak var mı böyle bi şey?

Yağ kullanmadan ya da az yağ kullanarak kızartma yapmak gerçekten de oluyor kingin magicfry fritözü bu işi yapmakta gayet başarılı diyebilirim…
  7. mervemsi

çocuklara takviye kullandırıyor musunu?

Çocukların beyin fonksiyonların korunmasına ve desteklenmesine katkıda bulunmak ben kyani sunset ürününü tükettiyorum. Benimkiler çok fazla besin tüketmediğivin böyle birşey yapıyorum. Siz kullandırıyor musunuZ
  8. mervemsi

wee baby elektrikli gögüğüs pompası/ memnuniyet

Merhabalar güzel anneler bir süredir deniyorum buradada daha önce sorduğum ve sizin tavsiyeniz üzerine aldığım için diğer annelere öneri olsun istedim. Ben çalışan bir anne olduğum için süt stoğu yapmam gerekiyordu böyle bir yöntem denemek istedim ki hayat kurtaran bir sonuc oldu ben çekiş...
  9. mervemsi

Kyani sunset standart omega 3lerden daha güçlüymüş neden?

İçinde omega 3 dışında v,taminler de var bu yüzden standart omega 3 ler ile karşılatırıldığında daha güçlüdür. A, D ve E vitaminleri var artı olarak
  10. mervemsi

Dalin Hipoalernejik Islak Mendil

Ben iki çocumda da dalini kullandım memnunum ilk doğduklarında yeni doğan için olanını kullandım özellikle
  11. mervemsi

Kuru ciltler için bebek yağı önerisi.

Hanımlar merhaba geçen facede gördüm dalinin turuncu yağında çatlak görünümünü hafifletici ve cildi sıkılaştırıcı etki varmış kullanan varsa cidden bu etkileri gördünüz mü ve bu önerir misiniz?
  12. mervemsi

Ay ay bebek gelişimi tablosu (kız bebek - erkek bebek)

Kuzenim iki hafta sonra doğum yapacak, çok öğretici bi tablo olmuş. Ekran görüntüsü alıp ona atıyorum hemen :)
  13. mervemsi

Anne - çocuk birlikte kullanılan ürünler

Yazdıklarınızı okurken kendi kızımı gördüm bi an. 5 yaşında gerçi bizimki. Dalinin bıcı bıcı kolonyasını bir de bebek yağını ortaklaşa kullanıyoruz banyo sonrası birlikte. Bu saç tarama spreyi, hindistan cevizli vazelinide alıp ben de kızıma böyle küçük bir kutu yapabilirim ;) doğum günü...
  14. mervemsi

Hamile miyim? Hamilelik belirtileriniz neler?

Hamilelik beklentin mi var acaba? Çünkü adete 4 gün kala bu tarz belirtileri yaşaman çok erken geldi bana. Adet ile ilgili de olabilir o batmalar, 4 gün geçtikten sonra bir test al bence.
  15. mervemsi

En iyi bebek bezi hangisi arkadaşlar?

Prima kullandım uzun süre ama sonra sleepye geçtim şimdi iyiki de geçmişim diyorum.
  16. mervemsi

Mikrofon şişe oyuncak şampuan

Meraba anneler, Size şirin bir tavsiyeyle geldim :) İki çocuğum var biri 2 biri 5 yaşında. Kardeşi ablasına çekmiş olacak ki banyo yaparken çok huysuz. Ablası da öyleydi. Şimdilerde banyoda onu kendi haline bırakıyorum biraz, artık yavaş yavaş keyif alıyor ama küveti görmeniz lazım hep oyuncak...
  17. mervemsi

Anne sütüne en yakın mama?

bende humana1 kullaniyorum ttlim anne sutune en yakini o tat olarak 3 aylik bebege en uygunuda humana 1 olur benim fikrim dogru yoldasin (y):love: