Arama sonuçlarınız

1. mervemsi

mama kabı önerisi ile geldim

Herkese selamlar arkadaşlar kapalı özellikle de çift hazneli dışarı parka vs çıktığımız zamanlar için meyve yada yiyecek koyabileceğim bi mama kabı arayısındayım. Kullandığınız ve memnun kaldığınız ürün önerisi var mı ?
  2. mervemsi

Bebeklerde Emzik Kullanımı ??

Anneleri ikiye bölen soru başlığı ile geldim kimisi emzik kullandırmak istemese de kimisi bebeğinin rahatı ve huzursuzluk ihtiyacı üzerine kullanıyor ki bende 3. Bebeğe sahip tecrübeli bi anne olarak gerek huzurla durması gerek uyku sürecine rahat girmesi için kullanıyorum ama kullandığım...
  3. mervemsi

çocuklara takviye kullandırıyor musunu?

Çocukların beyin fonksiyonların korunmasına ve desteklenmesine katkıda bulunmak ben kyani sunset ürününü tükettiyorum. Benimkiler çok fazla besin tüketmediğivin böyle birşey yapıyorum. Siz kullandırıyor musunuZ
  4. mervemsi

wee baby elektrikli gögüğüs pompası/ memnuniyet

Merhabalar güzel anneler bir süredir deniyorum buradada daha önce sorduğum ve sizin tavsiyeniz üzerine aldığım için diğer annelere öneri olsun istedim. Ben çalışan bir anne olduğum için süt stoğu yapmam gerekiyordu böyle bir yöntem denemek istedim ki hayat kurtaran bir sonuc oldu ben çekiş...
  5. mervemsi

Kuru ciltler için bebek yağı önerisi.

Hanımlar merhaba geçen facede gördüm dalinin turuncu yağında çatlak görünümünü hafifletici ve cildi sıkılaştırıcı etki varmış kullanan varsa cidden bu etkileri gördünüz mü ve bu önerir misiniz?
  6. mervemsi

Mikrofon şişe oyuncak şampuan

Meraba anneler, Size şirin bir tavsiyeyle geldim :) İki çocuğum var biri 2 biri 5 yaşında. Kardeşi ablasına çekmiş olacak ki banyo yaparken çok huysuz. Ablası da öyleydi. Şimdilerde banyoda onu kendi haline bırakıyorum biraz, artık yavaş yavaş keyif alıyor ama küveti görmeniz lazım hep oyuncak...