Arama sonuçlarınız

1. X

En iyi bebek maması Aptamil

Bizde kabızlık yapmadı. Memnun kaldık
  2. X

En iyi bebek bakım kitabı

Elif Pınar Çakır'ın Bebekler ne ister kitabı oldukça faydalı. Mayo Clinic'in Bebeğinizin İlk Yılı Rehberi de çok iyi.
  3. X

En iyi anne bebek çantası markası

En iyi anne bebek çantası markası Babyes bence kızlar. E-bebek'te bulabiliyoruz
  4. X

En iyi uyku arkadaşı markası

En iyi uyku arkadaşı markası Cloud B ürünlerindeki kuzucuk :)
  5. X

En iyi bebek oyuncak markası

Şüphesiz benim için en iyi bebek oyuncak markası Fisher Price. Ayına göre oyuncaklar üretmesi açısından güzel. Bebekler hem eğleniyor hem de öğreniyor.
  6. X

En iyi biberon markası

Antireflü özelliği bulunan Dr. Brown's. Benim kuzular bir tek bu biberondan memnun kaldı. Plastik, cam seçenekleri; bebeğinizin ayına göre meme başlıklarıyla ideal. En güzeli de içilen süt ya da mamayı anti reflü özelliğiyle gaz yapmaktan çıkaran bir ürün.
  7. X

En iyi bebek odası mobilya markası

En iyi bebek odası mobilya markası benim için Çilek mobilya. İstediğim her ürünü, modern şekilde Çilek mobilyada buldum.
  8. X

En iyi anne bebek siteleri

Ben en fazla www.annebebekkulubu.com'dan faydalanıyorum. Anne bebek Kulübü en iyi anne bebek sitelerinin başındadır.
  9. X

En iyi bebek giyim markası

Ben benimkileri Civil ve e-bebek'teki ürünlerle büyüttüm. Tavsiye ederm
  10. X

En iyi bebek arabası markası

En iyi bebek arabası markası Concorde.
  11. X

En iyi bebek bezi markası

Bana sorarsanız Prima derim. Pişik, sızdırma gibi sorunları prima ile yaşamadım
  12. X

En iyi bebek maması Aptamil

Ben en iyi gelişimi Aptamil'de gördüm. Bence doktor önerisiyle Aptamil kullanmayı deneyim
  13. X

Kanser tedavisi için Dr. Yıldıray Tanrıver'i tavsiye eder misiniz?

Ailemizin doktorudur. Uz. Dr. Yıldıray Tanrıver'i seviyoruz
  14. X

Tüp bebek tedavisinde en iyi doktorlar

Prof. Dr. Semra Kahraman der ve bu alanda kendisini tek geçerim.
  15. X

Burun estetiği doktor tavsiyesi

Ona da efsane diyorlar
  16. X

Genelde hepsi pahalı. Devlet hastaneleri daha ucuz diye biliyorum Ya da üniversite hastaneleri. Çapa plastik cerrahi bölümüne gidin bence
  17. X

Memorial Şişli'de KBB Uzmanı Prof. Dr. Burak Erdamar veya Estetik Cerrah Prof. Dr. Orhan Babuccu en iyi burun estetiği yapan doktorlar olarak tavsiyemdir. Hasta iletişimleri de iyidir