Anne sütüne yakın, şeker ilavesiz mama önerisi👌

#1
Tavsiyeme başlamadan önce şunları belirtmek istiyorum. İlk 6 ay anne sütü çok çok önemlidir, lütfen sütünüz geliyorsa bebeğinizi mama ile beslemeyin. Sütünüz az geliyorsa da süt arttırıcı besinler ve çaylar tüketerek sütünüzü arttırmaya çalışın. Son çareniz mama kullanmak olsun.

Aslında önereceğim mama korkulacak bir mama değil fakat yine de bebeğin bağışıklığına anne sütü kadar iyi gelmiyor. Ben sütüm gelmesine rağmen yetmediği için, bebeğim aç kaldığı için sarılık geçirmesinden korkarak mama takviyesine başladım. Burada en çok dikkat ettiğim konu sütüme olabildiğince yakın olmasıydı, hem tat hem yapı olarak. Anne sütü laktoz içerir. O nedenle %100 laktoz içeren, içerisinde 0 şeker ilavesi olan bir mama keşfettim. Humana 1 mamasını kullanıyorum bebeğime. Taze ve güvenilir bir bebek mama markası, yurtdışında çok fazla bilinen ve satılan bir mamaymış. Türkiye'de ki tüm mamalardan daha taze🤫
 

Ekli dosyalar

#2
humana sütü kullanan annelerden biriside benim ve dediklerinizin hepsinde haklısınız ne yazıkki böyle bilinçli düşünemiyoruz bazen.bu tarz öneri ve paylaşımlarınızı takip ediyor olacağım:love: