Bebekleri kolik veya hasta olduğunu nasıl anlayabiliriz? Kolik bebek nasıl anlaşılır?

alize

Member
Arkadaşlar kolik bebek belirtileri nelerdir? Bebeğin kolik olup olmadığını nasıl anlarız? Ya biz kolik sanıyorsak da bebeğin başka bir sağlık problemi varsa? Kolik bebek annesi anneler yardımcı olabilirler mi lütfen

buki

New member
Mutlaka doktora götürün.Benim bebeğimde kolikti gündüz devamlı mızmızdı akşamları 3 saat kesintisiz ağlardı.Arabada gezmek rahatlatırdı.Birde babası göğsünde ninni söylerse sakinleşirdi.Çok ağladığı zaman ayaklarını karnına doğru yitip çekmekten başka çare bulamadım.Nurse harweys diye bir doğal şurup yazmıştı doktor.Ne kadar doğru bilmiyorum.Tam geçmesede bir nebze rahatlatmıştı.En azından gece iyi uyuyordu.Doktor beklemek lazım sabır demişti.Üç buçuk ay sonra tam anlamıyla geçti.Hareketlenmeye başlayınca gazını çıkarmaya başladı.Oda bizde rahatladık.

mirmir

Member
Mutlaka doktora götürün.Benim bebeğimde kolikti gündüz devamlı mızmızdı akşamları 3 saat kesintisiz ağlardı.Arabada gezmek rahatlatırdı.Birde babası göğsünde ninni söylerse sakinleşirdi.Çok ağladığı zaman ayaklarını karnına doğru yitip çekmekten başka çare bulamadım.Nurse harweys diye bir doğal şurup yazmıştı doktor.Ne kadar doğru bilmiyorum.Tam geçmesede bir nebze rahatlatmıştı.En azından gece iyi uyuyordu.Doktor beklemek lazım sabır demişti.Üç buçuk ay sonra tam anlamıyla geçti.Hareketlenmeye başlayınca gazını çıkarmaya başladı.Oda bizde rahatladık.
Bir de her ağlayan bebek kolik olmuyor kızlar. Kolik çok popüler oldu. Her ağlayan bebeğe kolik deyip geçiyorlar. Bebeğinizin belki başka bir sağlık problemi olabilir. Mutlaka doktorunuza danışın o yüzden