Bursa Diyetisyen Gönül Tuba Ciğerli hasta yorumları (tavsiye)

alize

Member
Arkadaşlar Bursa'da diyetisyen araştırıyorum. Gönül Tuba Ciğerli'nin adını çok duydum. Aramızda kendisinin hastası var mı? Tavsiye eder misiniz? Hastaları kaç kilo verdiniz?

Bahar

New member
Çok kilo verdik ben 24kg verdim, görümcem 10kg çok iyi bir diyetisyen her soruya yanıt veriyor . Destek 100% var. Emin ellerde olmak istiyorsanız kesinlikle tuba gönül tuba ciğerli

Gübiş

New member
Arkadaşlar Bursa'da diyetisyen araştırıyorum. Gönül Tuba Ciğerli'nin adını çok duydum. Aramızda kendisinin hastası var mı? Tavsiye eder misiniz? Hastaları kaç kilo verdiniz?
Merhaba ben Gönül Tuba Ciğerlinin zayıflatmaya başladığı hastalarından biriyim. Ben çok zor kilo verenlerdenim ama onun sayesinde nisandan beri 10 kilo verdim. Hedefim daha 5 kilo vermek. Çok ilgili bir doktordur. Ne sorusu sorarsanız sorun size hersekilde bilgilendiriyor. Ben almanyada yaşıyorum ve hatta burada tanidiklarimiza bile tavsiyede bulunduk. Bir kaç kişi başladı bile onunla görüşmeye. Çok motivasyonlu ve güler yüzlü. Yani tavsiye ederim onu sizlere. Sizi takip ediyor. Siz ona yazmazsanız arkasını bırakmıyor hemen yazıyor nasıl gidiyor falan diye. Hem sağlıklı kilo veriyorsunuz hemde ac kalmıyorsunuz.

Dlk

New member
Gülüryüzü

Dlk

New member
Bilgisi ve donanımı size verdiği değer ve güleryüzü ile birleşince istenilen kiloya keyifle geliyorsunuz.Ben tuba hanım ın liderliğinde 10 kiloyu rahat bir şekilde vermekle kalmadım fazla yağlarımada veda ettim:))) ve en önemlisi bu dönem ve sonrasında sağlıklı beslenme yaşamımın bir parçası oldu.Gönül Tuba Ciğerli yi şiddetle tavsiye ederim.

selayoz

New member
bende nisan ayından beri gidiyorum güleryüzlü ilgili yardımsever bir insan ...ben memnunum benimle beraber yeğenimde geliyor ,whatsup üzerinden sorularınız olursa direk yanıtlıyor

Emzirme dönemiMde kendisiyle tanıştık iyi DOÄžUM Kilolarımla gittim işim çok zordu ama iyi ki böyle bi diyetisyene gitmişim sağolsun çok yardımı dokundu sağlıklı bi şekilde 10 kilo verdim. Hayatım boyunca balık etli bi bayandım ama Gönül Tuğba hanım sayesinde kalıcı kilolar verdim çok teşekkür ederim ve tabii ki tavsiye ederim inşallah beraber kilo vermeye devam edeceğiz...

mirmir

Member
Ben de Tuba hanıma gitmeyi düşünüyorum ama benim iştahım çok açık 🙈 sürekli canım bişeyler çekiyor. Neyse ki hareketliyim de eritiyorum 🤪 daha doğrusu eritiyordum ama bu aralar iyice balık etli oldum. Sürekli sisiyorum. Goguslerim de sisiyor bir taraftan. Hamile falan da değilim ama nasıl kendime dur diyeceğim bilemiyorum. İştahım azalsa kilo verebilirim diye düşünüyorum.

Tuba hanım online diyet de yapıyormuş. Deneyen, memnun kalan var mı? Yorumlarınızı bekliyorum. Belki önce online diyetle başlarım.

Arkn

New member
Diyetisyen TUBA GÖNÜL ÇIGERLI.. Biz Tuba Hanımla yeni tanıştık, çok sevdim kendisini. Yurtdışında olduğum için, online diyet uyguluyoruz. Uzak olmamıza rağmen çok destek oluyor sagolsun. Daha ilk gün Tavsiye etmeye başladım, ilgi ve alaka çok önemli bu yüzden gözü kapali Tuba Gönül Çiğerli diyebilirim.