Çocuklarınıza yakalanmadan sevişmenin ipuçları

aysegul16

Active member
Hanımlar çocukları uyuttuysanız buyrun muhabbete :love::love::love: Anne baba olduktan sonra sizde eşinizle ev arkadaşı mı oldunuz? :devilish: Sen yıllardır deli gibi seviş bu aşkın mahsülleri çocuklar olsun sonra adam senin dünya ahiret kardeşin olsun :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO: Nerdeeeen nereye... Neredeyse her gece 3 kere seviştiğim adamla şimdi sırtımızı dönüp yatıyoruz. O akşama kadar çalışıyor işte. Ben de çocuklarla mücadele, yemek, evin işleri derrken bir de bakmışımki pilim bitmiş. Kocanın gönlünü eylecek hali kalmıyor insanın zaten. Bir de anca yetiştiriyorum o gelene kadar işleri. Geçen bir bakıştık şöyle eniştenizle... Sabahlar olmasın diye niyetler bozuldu... Tam ışıkları kapatıp odalara çekildik eşimle baş başa kalabilmenin heyecanını yaşıyoruz kapı çat diye açılıp küçük oğlan içeri girmesin mi ne yapacağımızı şaşırdık. Bu çocukların bir ayarı yok kapının da kilidi yok kilitleyemiyorum. Çat diye kapıyı vurmadan içeri giriyorlar bir türlü öğretemedim bunlara. Neyse hevesimiz kursağımızda kaldı. Bir taraftan çocuk bizi yakalayacak diye stres oluyorum konsantre olamıyorum. Ne yapacağız bilemiyorum . Siz çocuklarınıza yakalanmadan nasıl sevişiyorsunuz?