En iyi ve en sağlıklı korunma yöntemi?

ssedafarukk

New member
Ben erkegin korunmasi diye biliyorum hemde sunnettir bu☝ ama saglik acisindan erkege bi problem yaratir mi bilmiyorum 🙈

gipsy

Member
Doğum kontrol hapı şu an en iyi çözüm gibi. Doğum kontrolü erkeğe bırakmayın kizlar. Geri çekme ile halen korunduğunu sanıyorlar. Çocuk istemiyorsanız korunun ona göre

ssedafarukk

New member
Doğum kontrol hapı şu an en iyi çözüm gibi. Doğum kontrolü erkeğe bırakmayın kizlar. Geri çekme ile halen korunduğunu sanıyorlar. Çocuk istemiyorsanız korunun ona göre
Biz geri cekme ile korunuyoruz 5 yildir ama bu bende oyle baskasinda cok saglikli bir korunma yontemi olmayabilir tabiki. ona kaldiysa benim arkadasim hap ile korunuyordu 7 sene kullandi 7 seneden sonra hamile kaldi 🤔

alize

Member
Biz geri cekme ile korunuyoruz 5 yildir ama bu bende oyle baskasinda cok saglikli bir korunma yontemi olmayabilir tabiki. ona kaldiysa benim arkadasim hap ile korunuyordu 7 sene kullandi 7 seneden sonra hamile kaldi 🤔

5 yıllık evlisiniz çocuk yapmadınız mı canım? O kadar sürede illaki bir kaza olurdu yani 🤭

ssedafarukk

New member
5 yıllık evlisiniz çocuk yapmadınız mı canım? O kadar sürede illaki bir kaza olurdu yani
Bi kizimiz var canim 3.5 yasinda ama kaza degil isteyerek oldu cok sukur.😊
Yani etkili bi korunma yontemi degil coguna gore ama simdilik kaza olmadi ins. 2. bebegimi dusunene kadar da kazaya kurban gitmem 🙈