evcil hayvanlarımız ile gidebilecegimiz hayvan dostu mekanlar

tipitip

Member
ben bılıyorum nişantaşına yolunuz düşerse
@pawscoffeeshop petfrendly bır mekan fakat en onemlısı marka içi boş petfrendly dıyen bır yer degıl tavsıye ederım

Moderatörün son düzenlenenleri:

leylaist

Member
yanı şu sıralar zaten heryer var petfrenly denılen ve evcıl hayvanları ıle kabul edılen gıdılen yerler fakat
bunu belırtmek ısterım @pawscoffeeshop petfrendly bır ısletmeden öte marka mısyon ve vızyonlarının arasında hep var sosyal sorumluluk ve hayvanlar ıle ılgılı projeler aslında kokenlerı evcıl hayvan hızmetlerı veren iki çift aslında Kadriye Uçar köpek egıtmenı sonra Cemal Dinç ile evlenıyorlar eşi de işinde iyi ve başarılı bir kahveci akıllarında projenın devamı gibi eşi alıp cafe lokasyonu yaratıyor yenı gibi gelıyor ama 2-3 yıllık bir geçmişi var sadece @pawscoffeeshop olarak bakıldıgında

balkopugu

Member
tatılden de geldık sımdık heryere köpüşümle gıderım dıye dusunuyorum bayram da tatılde baya alıstım cunku ben bu sekılde gezmeye
tabı kahve ıcın kaç yer alır almaz bılmıyorum starbucks fılan almıyordu en son nısantasında bu yuzden ben butık kahvecılerı tercıh edıyorum aslında butık kahvecılerın kahvelerı cok guzel oluyor paws coffee shop denerım tesvıkıye mahallesınden de baya uzak bır yerde bu dahada guzel yogunluk ve kargaşanın ıcerısınde degıl demektır