Evli olmadığım, yasak ilişki yaşadığım bir erkekten hamile kaldım. Çocuğumu nüfusa kaydettirmek için ne yapmalıyım?

alize

Member
Kızlar belki beni ayıplayacaksınız ama gönül ferman dinlemiyor. 3 yıldır evli bir adamla ilişkim var ve birbirimize çok aşığız. Sevgilim ekonomik nedenlerle ve çocukları etkilenmesin diye boşanamıyor. Ben de çocukları küçük diye üzülüyorum. Şimdi 6 aylık hamileyim hayırlısı ile bir kız çocuğum olacak. Nüfusa bu durumda çocuğumu nasıl kaydettirebilirim? Bekarlık soyadımla mı kaydoluyor? Nasıl kaydediyorlar? Arkadaşlarım babamı yazdırabileceğimi söylediler. Bu şekilde oluyor mu?

aysegul16

Active member
Kızlar belki beni ayıplayacaksınız ama gönül ferman dinlemiyor. 3 yıldır evli bir adamla ilişkim var ve birbirimize çok aşığız. Sevgilim ekonomik nedenlerle ve çocukları etkilenmesin diye boşanamıyor. Ben de çocukları küçük diye üzülüyorum. Şimdi 6 aylık hamileyim hayırlısı ile bir kız çocuğum olacak. Nüfusa bu durumda çocuğumu nasıl kaydettirebilirim? Bekarlık soyadımla mı kaydoluyor? Nasıl kaydediyorlar? Arkadaşlarım babamı yazdırabileceğimi söylediler. Bu şekilde oluyor mu?
Şuna bak ya bir de utanmadan soruyor başımıza taş dolu yağacak

leylaist

Member
Gel benim kocamın üstüne kaydettir tövbe tövbe ya artık evlilik diye bişey kalmamış ben bunu anladım. Ayni sey benim başıma gelse paralarim o kadını

mirmir

Member
Kimseyi yargilamak size kalmadi 😡😡😡 sanki herbiriniz çok gunahsizsiniz gibi başkasını eleştirmeyi ne çok seviyorsunuz. Siz kim bilir neler yaptınız ne canlar yaktiniz kimse kimsenin şartını koşullarını ne yasadigini bilemez az insan olun