İdil Fırat'la Mert Fırat'ı birbirine yakıştırıyor musunuz?

gipsy

Member
Mert Fırat hepimizi şoke etti resmen. Adamdan soğudum vallahi. Kendimi Hande Doğandemir gibi kandırılmış ve terk edilmiş hissediyorum. Sen onca yıl bir insana emek ver sevildiğini düşün evlilik hayalleri kur sonra adam gitsin ayrılır ayrılmaz İdil Fırat'la evlensin. İşin tuhaf tarafı İdil Fıat, Hande Doğandemir'i andırıyor. Ben çok benzetiyorum. Hande'ye de çok üzülüyorum kimbilir kızcağız ne hissetti nasıl sorguladı kendini. Yazık ya. Handecim eğer bu yazdıklarımı okursan bir gün bilesin ki HEPİMİZ HANDEYİZ! Ve üzülme mutlaka sana layık, seni seven ve gerçekten kıymetini bilecek birisi çıkacaktır karşına. Daha gençsin ve çok güzelsin. Yüzündeki tatlı gülümseme eksik olmasın. Biz seni çok seviyoruz :)

Dilek

Active member
Mert Fırat hepimizi şoke etti resmen. Adamdan soğudum vallahi. Kendimi Hande Doğandemir gibi kandırılmış ve terk edilmiş hissediyorum. Sen onca yıl bir insana emek ver sevildiğini düşün evlilik hayalleri kur sonra adam gitsin ayrılır ayrılmaz İdil Fırat'la evlensin. İşin tuhaf tarafı İdil Fıat, Hande Doğandemir'i andırıyor. Ben çok benzetiyorum. Hande'ye de çok üzülüyorum kimbilir kızcağız ne hissetti nasıl sorkim guladı kendini. Yazık ya. Handecim eğer bu yazdıklarımı okursan bir gün bilesin ki HEPİMİZ HANDEYİZ! Ve üzülme mutlaka sana layık, seni seven ve gerçekten kıymetini bilecek birisi çıkacaktır karşına. Daha gençsin ve çok güzelsin. Yüzündeki tatlı gülümseme eksik olmasın. Biz seni çok seviyoruz :)

Kim kız onlar

lolipop11

New member
Kesinlikle yakıştırmıyorum! Kaliteleri farklı. Bir erkek bence bu kadar çabuk evlilik kararı veriyorsa eski sevgilisini hala seviyordur! Bu arada evlenmişler mi?

gipsy

Member
Nedendir bilinmez ben İdil Fırat'ı sevemedim. Soğuk bir kiz geliyor bana belki iyi birisidir. Günahını da almak istemem. Herhalde kıza dış bilememizin nedeni bütün yakışıklılarla zamanında sevgili olması 🤣🤣🤣🤣