İlk gece hamile kalma ihtimali

mirmir

Member
Kızlar evlenince ilk gece hamile kalma ihtimali ortadan kalkar mı? Yani kanama oluyor ya spermleri geri iter kanama diye düşünüyorum. Kuzenim evlenecek te eşi prezervatif kullanmak istemiyormuş. spermler kanama ile gider diye düşünüyoruz. İlk gece hamile kalan var mı ?

ssedafarukk

New member
Ben kalmadim ama kalan var cevremde onunla alakasi yok canim hap kullanmali bence en mantiklisi ona da evlenmeden 1 hafta once baslamali dye biliyorum sormak lazim doktora

gipsy

Member
Kızlar evlenince ilk gece hamile kalma ihtimali ortadan kalkar mı? Yani kanama oluyor ya spermleri geri iter kanama diye düşünüyorum. Kuzenim evlenecek te eşi prezervatif kullanmak istemiyormuş. spermler kanama ile gider diye düşünüyoruz. İlk gece hamile kalan var mı ?

Benim ablam ilk gece hamile kalmıştı canım. Spermler için kanama vs fark etmez, su akar yolunu bulur 😂🤩 çocuk istemiyorsanız jinekologa görünüp doğum kontrol hapı kullanacaksınız. Olur da kullanmadın bir kaza oldu ertesi gün hapı al. Ama doktorlar ertesi gün hapı önermiyor çok yüksek düzeyde hormonlarını etkiler. Sen bence bir doktoruna görün. Onun da tavsiyelerini al derim ben.

Dilek

Active member
O kanama adet kanaması gibi bir kanama değil. Düşünün agzinizin içinde bademcikte bir yara var elma yerken tahriş oldu ve kanadı elmayı yuttugunuzda bogazinizdan geçer mi geçer o zaman cevap acik