Kadın Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı Aykut Coşkun'u tavsiye eder misiniz?

Aysegul

New member
Aramızda doktor Aykut Coşkun'un hastası var mı? Tüp bebekle ilgili tedavi araştırıyorum. Kimi seçsem diye Aykut Coşkun'u önerdiler tavsiye eder misiniz sizlerde? Nasıl bir doktor acaba?
Merhaba. Ben Aykut bey e ablamin tavsiyesi ile gittim Kesinlikle tavsiye ederim. Ozellikle tüp bebek olayinda doktorunuza güvenmek cok önemli. Ben cok guvendim ve cok şükür umutlarimiz boşa cikmadi. 🙏 Gorusmeye gidin derim ben 👍

EsraBari83

New member
İsmim Esra ; 2005 yılından beri doktorumdur Aykut hoca, bir çok doktora gittim çok demoralize edildim çok ağladım asla çocuk sahibi olmayacağım yada kanser olacağım bile söylendi bir arkadaşımın vesilesi ile Aykut Coşkun'a gittim kendisi kadın doğum uzmanlığı yanında, abidir, kardeştir, psikologdur ne zaman ihtiyaç duysanız hemen oradadır .... bütün umutsuzluğunuzda , mutsuzluğunuzda pozitif enerji vereniniz size umut aşılayanınızdır, size güven vereninizdir, bizi tabiki Allahında izni ile aile yapanımız 2 çocuğumuzun ebesidir kendisi .. Çok sever sonsuz saygı duyarız ..

Oyk

New member
Aramızda doktor Aykut Coşkun'un hastası var mı? Tüp bebekle ilgili tedavi araştırıyorum. Kimi seçsem diye Aykut Coşkun'u önerdiler tavsiye eder misiniz sizlerde? Nasıl bir doktor acaba?
Merhaba, Ben 9 senedir Aykut Bey'in hastasiyim. Bir arkadasim tavsiyesiyle daha klinigine adim atar atmaz sanki yillardir size hastasiymissiniz gibi hissettiriyor. Giriste sizi karsilayanlardan klinik asistanlarina kadar herkes cok samimi ve sicak. Rutin muayenelerimde Ilk rahim agzi kanserimi yakaladi iyilestirdi, dis gebelik yasadim son derece yatistirici tavri ve ustun yetenegiyle beni yeniden sagligima kavusturdu. Son olarak 3 arkadasima asla cocugun olmaz dediler her birinin suan cocuklari Aykut Bey sayesinde kucaginda! Kisacasi isin ehli ile saglikli gunler yasamak istiyorsaniz hic dusunmeyin direk randevu alin derim.

Ceren Selin Ece

New member
Merhaba,
Aykut Beyi şiddetle tavsiye ederim.Bir cok arkadasımın tavsiyesi ile gittim.Kendisi ile ilk hamileliğimin 4. ayında tanıstık. Maalesef ki gec tanişmişiz.Daha önce tanımayı isterdım.Beni yersiz strese sokan moralimi bozan doktorlardan degil. Aykut Bey gibi birine ihtiyacım varmiş. İnsan hamilelik sürecinde cok hassas olyuor...Suan 2 kizima hamileyim. Aykut beye ne zaman yazsam arasam mutlaka ulasiyorum.Asla sizi strese sokmuyor.Sorularınızı bıkmadan usanmadan cevaplandiriyor.Muaynehanede calisanları guleryüzlü.Gözleri gönülleri gercekten cok tok.Gönül rahatlıgı ile gidebilirsiniz
Sevgiler
Ceren

Yasemin sidelya

New member
11 yıldır Aykut Beyin hastasıyım.Hekimliğine
12 yıldır Aykut Bey doktorum.Hamileliğimin 6. Ayında kanamam başladı.O ana kadar başka bir doktora gidiyordum.Kuzenim ve çok yakın bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Aykut Bey'e gitmeye başladım.Kızımı 8 aylık dünyaya getirdim.Bu iki aylık süreçte hem doktor,hem ağabey,hem de psikolog oldu canım doktorum.Ne doğumumda ne de kızımın sağlığı konusunda hiç bir problem yaşamadık sayesinde.Mükemmel bir doktor ve mükemmel bir insandır kendisi.İyiki onu tanımışım ve iyiki benim doktorum.Kesinlikle gitmenizi tavsiye ediyorum
12 yıldır Aykut Bey doktorum.Hamileliğimin 6. Ayında kanamam başladı.O ana kadar başka bir doktora gidiyordum.Kuzenim ve çok yakın bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Aykut Bey'e gitmeye başladım.Kızımı 8 aylık dünyaya getirdim.Bu iki aylık süreçte hem doktor,hem ağabey,hem de psikolog oldu canım doktorum.Ne doğumumda ne de kızımın sağlığı konusunda hiç bir problem yaşamadık sayesinde.Mükemmel bir doktor ve mükemmel bir insandır kendisi.İyiki onu tanımışım ve iyiki benim doktorum.Kesinlikle gitmenizi tavsiye ediyorum

Yasemin sidelya

New member
Merhaba, Ben 9 senedir Aykut Bey'in hastasiyim. Bir arkadasim tavsiyesiyle daha klinigine adim atar atmaz sanki yillardir size hastasiymissiniz gibi hissettiriyor. Giriste sizi karsilayanlardan klinik asistanlarina kadar herkes cok samimi ve sicak. Rutin muayenelerimde Ilk rahim agzi kanserimi yakaladi iyilestirdi, dis gebelik yasadim son derece yatistirici tavri ve ustun yetenegiyle beni yeniden sagligima kavusturdu. Son olarak 3 arkadasima asla cocugun olmaz dediler her birinin suan cocuklari Aykut Bey sayesinde kucaginda! Kisacasi isin ehli ile saglikli gunler yasamak istiyorsaniz hic dusunmeyin direk randevu alin derim.