Migren ağrısı nasıldır? Migren ağrısı nasıl geçer?

#1
Sevgili anneler benim geçmek bilmeyen baş ağrısı ile başım dertte. En ufak streste can sıkıntısında başım ağrıyor ve günlerce geçmiyor. Gerginlik tipi baş ağrısı mı migrenim mi var bilemiyorum ama resmen dünyam kararıyor. Baş ağrısından bazen saçı başı yolasım geliyor. Bazen de çaresizce kafama sıkı sıkı patates falan sarıyorum tülbentle. Çaresizlik insana neler yaptırıyor. Siz eğer migren hastasıysanız ağrınızı geçirmek için neler yapıyorsunuz? Migrene ne iyi gelir? Migren botoksu falan öyle bişeyler varmış ama. Her başım ağrıdı deyince doktora da gidilmiyor. Evde migren ağrısı için neler yapıyorsunuz? Gözünüzü seveyim bir söyleyin bu baş ağrısı beni çıldırtacak yoksa.
 

Dilek

Active member
#2
Bende de oluyor bazen migren agrisina benziyor ama migren mi bilmiyorum.sessiz ve karanlık bir ortamda uyumak iyi geliyor bazen de temiz hava ilaçla gecmiyor
 
#4
Gene başım tuttu kızlar dayanılacak bir ağrı gibi değil ve geçmiyor. Sürekliilaç da yemek istemiyorum ama dayanılmıyor. Migren ağrısı olanlar bir yazsın lütfen ne yapıyorsunuz? Ne iyi geliyor?
 
#5
Arkadaşım doktora gitmeniz gerekiyor. Sürekli buralarda çözüm aramanızda fayda yok. Geçici çözüm önereceğiz sürekli size.