Pijamaskeliler kedi çocuk, kertenkele, baykuş kız !

Bonibon

Member
Hanımlar bu ara çocuklar bu pijamaskelilere feci sardı. Tableti elinden düşüremiyorum. Ben kedi çocuğum falan deyip duvarlara tırmanıp duruyor. Korkuyorum pencerelere falan çıkacak diye. Sizinkiler de öyle mi ? 🙂🙂🙂

gipsy

Member
Ben de yeğenlerime Pijamaskeliler oyuncaklarında aldım. Tablet oyunları da var bayılıyorlar çocuklar bunlara 😍

Dilek

Active member
Dönem dönem değişiyor çocukların favorileri bir ara örümcek adam batman demir adam flash kaptan Amerika vardı sonra harika kanatlar sürekli değişiyor tüketim çağı çocuk kanallarında reklam olmamalı bence oradan etkilenip istiyorlar. Bir de internet fenomenleri var oyuncak abi gibi o da oyuncak tanıtıyor. Sonra AVM de çocuğun bu oyuncağı nerden biliyor demeyin

Ben de yeni çizgi filmleri ve çizgi karakterleri hiç beğenmiyorum. Acayip acayip canavar gibi karakterlwr yapıyorlar. Ne güzel bizim zamanımızda Şeker Kız Cansu vardı ne güzeldi o çizgi filmler. Şimdi hep karanlık karakterler var

Dilek

Active member
Ya evet şeker kız cansu Heidi tas devri Duffy duck Casper Tom ve Jerry Tazmanya canavarı bile sevimliydi.

Ben o zamanlardan Simpsons izlerdim. Richie Rich vardi, Tweety vardı. He-Man'i izlerdim bir de. Simsons'lı kırmızı kadife bir eşofmanım vardı . Bir de He-Man'li çizmem. Yıllarca giydim zor ayrıldım onlardan 😊😊😊

TürkanÇevik

New member
Kızım 4 yaşında. Amaya gibi uçabileceğini sanıyor. Endişe verici bir durum. Birkere koltuktan atladı yere yapıştı. Artık izletmiyorum. Bunu balkondan atlayarak pekala denemesi mümkün.

mirmir

Member
Kızım 4 yaşında. Amaya gibi uçabileceğini sanıyor. Endişe verici bir durum. Birkere koltuktan atladı yere yapıştı. Artık izletmiyorum. Bunu balkondan atlayarak pekala denemesi mümkün.
Ayy canım eskiden Pikaçu diye bağırıp Pokemon gibi uçmaya çalışan çocuklar vardı. Çizgi film deyip geçmeyin çok tehlikeli. Çocuğunuza dikkat edin

mirmir

Member
Pikachu yerine daha fenalari çıktı dönem dönem saçma saçma şeyler iste
Evet ya sormayın neler var. En başta youtube da Spiderman ve benzeri kahramanların kostümlerini giyen saçma saçma hareketler yapan adamlar var. Bir de o kadar çok izleniyor ki ne anliyorlar anlamiyorum