Pirinç yutarak zayıflamak, pirinç yutarak zayıflama yöntemi hakkında ne düşünüyorsunuz?

balkopugu

Member
Pirinç yutarak zayıflama yöntemi olur mu? Oluyormuş valla. Herkes bakıyorum internette bu konuyu konuşuyor. Bana çok tuhaf geldi. Bu yöntemi deneyip de zayıflayan var mı Allah aşkına kızlar?

Kilo vermek adına uygulanan birçok farklı yöntem var fakat sanırım bunların içerinde en ilginci sanırım pirinç yutarak zayıflamak. Aslında pirinç yutarak zayıflama hareketi doygunluk sağlayarak iştahınızı azaltmayı hedefliyor. Peki zayıflamak için pirinç nasıl tüketilmeli? Peki gerçekten zayıflamaya yarıyor mu? Pirinç yutarak zayıflamak zararlı mı, bu yöntemin zararları var mı? Pirinç yutarak zayıflayanlar kaç kilo verdi? Uzmanlar ne tavsiye ediyor? Pirinç yutmak kilo vermeyi kolaylaştırır mı? Araştırınca gördüm ki pirincin faydaları saymakla bitmiyor... insan keşke daha önce keşfetseydim diyor ama neyse geç olsun güç olmasın :love: pirinç yutarak zayıflama yöntemi pek çok kişinin olumlu sonuçlar aldığını söylediği bir yöntem. özellikle çabuk acıkanlar ve iştahı benim gibi çok açık olanlar için birebir. Vücuttaki toksinleri de atmaya yarıyormuş. Uzakdoğulular pirinci oldukça fazla tükettiği için sanırım bu kadar sağlıklılar ama içinde bol nişasta olduğundan uzmanlar dikkatli tüketilmesini tavsiye ediyor.

Pirinç yutarak zayıflama yöntemi gerçekten işe yarıyor mu? Pirinç yutarak zayıflayanlar yorum, öneri ve tavsiyelerinizi yazabilir misiniz? Nasıl başardınız? İşe yarıyorsa biz de yapalım kızlar

gulay

New member
Ben pirinç yutarak zayıflama diye bir makale buldum baya da yorum yapan olmuş yorumlardan işe yarıyor mu yaramıyor mu anlaşılıyor bence faydalı bir yöntem bir bak istersen.

Moderatörün son düzenlenenleri:

alize

Member
Kızlar bugünlerde çok fazla kilo aldım 2 haftada tam 5 kilo almışım. aranızda pirinç yutarak zayıflama yöntemini deneyen var mı gerçekten faydasını gördünüz mü acaba? Bir de 5 kiloyu en hızlı nasıl verebilirim vücudumda sarkma olmadan ve evde spor yaparak. Tavsiyelerinizi bekliyorum Şimdiden teşekkür ederim ?