Trendyol alışveriş tecrübeleriniz

#1
Arkadaşlar Trendyol'da şahane fotoğraflar ve indirimler vardı birsuru şey aldım ama aldığım kıyafet ve ayakkabıların çoğunu geri gönderdim. Trendyol daha çok kendi markasının tanıtımını yapıyor. Fotoğraf çekimleri çok kaliteli ama ürünler hakkında aynı şeyi söylemeyeceğim. İhracat fazlası satan mahalle butiklerinden daha kaliteli mallar bulmak mümkün. Gelen kıyafetlerin kumaşlarını, dikimlerini beğenmedim hiç. Neyse ki ücretsiz iade şansı var da hiç sorun çıkarmadan geri alıyorlar. Bazı kızlar çok güzel şeyler denk getiriyor arada görüyorum arkadaşlarimda. Siz hangi kampanyaları takip ediyorsunuz? Hangi markada sorun yaşamayiz? Trendyol alışveriş tecrübelerimizi paylaşalım burdan
 
#5
Ben aldığım şeylerin çoğunu geri gönderdim. Kendi markaları biseye yaramıyor. Pazar malı daha kaliteli. 3-5 liraya satılan ucuz kazakları alıp etiket takmışlar. Güzel mankenlerle çekim yapınca göze güzel geliyor. Neyse ki ücretsiz iade vardı da hepsini geri gönderdim. Ürünler biraz daha kaliteli olabilir kumaslar, kesimler dikişler biraz daha kaliteli olabilir. Reklamı iyi yapıyorlar ama ürünler maalesef iyi diyemeyeceğim.

Hele ayakkabılar özellikle çizmeler markalar sanki 2. 3. Kalite ürünlerini veriyorlar gibi ama Derimod iyi onlar mağazada verdikleri kalitede ürünü gönderiyorlar.
 
#6
Ben bakıp görerek deneyerek alışverişi seviyorum çünkü çok yanıltıyor. Bedenler tüm markalar için aynı değil. İnternetten alışveriş yapacaksam bazen bir markanın 2 bedenini de alıyorum. Bazen de kampanyada ürün gördüğümde mağazaya gidip deniyorum.