göğüs ucu yarasına çözüm

aysegul16

Active member
Merhaba değerli anneler,

Gögüs ucu yarasına ne iyi gelir? diye fellik fellik aranıyorsanız doğru yerdesiniz kızlar!!! Hamilelik sürecinde yaşadığım göğüs ucu yarası sorununu çözmek için birçok şey denedim ve sonunda etkili bir çözüm buldum. Belki sizlerle de bu konuda deneyimlerimi paylaşarak yardımcı olabilirim. göğüs ucu yarasına kesin çözüm arayanlar hemen koşun bacılar!!!

Gögüs ucu yarasına bitkisel çözüm arayanlar için İlk olarak, kullandığım krem ve yağlar arasında pek çok ürünü denedim ancak sonuç alamadım. Sonunda, bir tanıdığımın önerisi üzerine bal mumu kremi kullanmaya başladım ve inanılmaz sonuçlar aldım. Sadece 2 saat içinde acıyı hafifletti ve 1 günde yaralarımı toparladı. Bu kremi aktardan aldığımız bal mumu ve zeytinyağı karışımı bir kremdi. Denemeyi düşünenlere kesinlikle öneririm.

Bunun dışında, diğer forumlarda soğan doğramak, tavuk suyu, ayva çekirdeği jölesi gibi ilginç çözümler de bulunuyor. Bu yöntemleri deneyenlerden geri bildirim alabilir miyim? Bir de tahin yağı, zeytinyağı, süt kaymağı, havuç rendesi, karbonat gibi evde bulunan malzemeleri de tavsiye edenler var. Siz bu tarz malzemeler kullandınız mı?

Sizler de göğüs ucu yarasıyla başa çıkmak için denediğiniz farklı yöntemleri paylaşabilir misiniz? Belki de birbirimize faydalı olabilir ve benzer sorunları yaşayanlara yardımcı olabiliriz. Mustela, Garmastan, Dermolife, Fito Krem, Hametan ve Lansinoh gibi kremleri kullananlar tecrübelerinizi paylaşabilir misiniz?