Bebek maması markaları: Hangi ay hangi bebek maması kullanılmalı?

aysegul16

Active member
Bebeğimiz için ek gıdaya ne zaman başlayabiliriz? Bebekler hangi ay, hangi gıdaları tüketebilir? Bebekler için mama seçimi nasıl yapılır? Bir de hangi mama markaları güvenilir ve organik? Piyasada çok fazla mama markası var. Hangisini seçmek gerek acaba? Bu kadar çok çeşit olunca insanın aklı karışıyor

admin

Administrator
Yönetici
Bebeğimiz için ek gıdaya ne zaman başlayabiliriz? Bebekler hangi ay, hangi gıdaları tüketebilir? Bebekler için mama seçimi nasıl yapılır? Bir de hangi mama markaları güvenilir ve organik? Piyasada çok fazla mama markası var. Hangisini seçmek gerek acaba? Bu kadar çok çeşit olunca insanın aklı karışıyor

Bebek mamaları ile ilgili daha fazla bilgiyi sitemizdeki bu yazıda bulabilirsiniz ❤️

https://annebebekkulubu.com/beslenme/en-iyi-bebek-mamasi-hangisi-hangi-mamayi-tercih-etmeliyim/

balkopugu

Member
Aramızda Golden goat keçi sütlü bebek maması kullanan var mı hanımlar? Nasıl bir mama yorumlarınızı bekliyorum ??

GülsümK

New member
7. aydan itibaren çok güvendiğim 2 anne komşumuzun da tavsiyesi ile yavaş yavaş hero baby tahilli olan kaşık mamaların başlamıştık biz, irmikli ballı çok güzel tat olarak, ona ek bir de organik bisküvilerini veriyorum ben

sumeyyecan

New member
Merhabalar kızlar. Ben Evolvia’dan çok memnunum. Evolvia Nutripro plus kullanıyoruz. Mama kullanan bütün bebeklerin annelerine de tavsiye ediyorum. Gaz problemi, kilo alamama, iştahsızlık bizde hepsi vardı. Doktorumuz Evolvia önerdikten sonra uzun araştırmalar sonucu başladık ve gerçekten bize çok iyi geldi. 0-6 aylık dönemde Nutripro plus 1, 6-12 aylık dönemde 2, 12 aydan sonrada 3 kullanılıyor diye biliyorum.