Bisorye uygulaması indirme

alize

Member
Bisorye hijyenik restoranlar uygulamasını kullanan var mı tavsiye eder misiniz? Bu uygulamaya restoranlar ve kafeler nasıl giriyor bilen var mı kızlar?

leylaist

Member
Bisorye hijyenik restoranlar uygulamasını kullanan var mı tavsiye eder misiniz? Bu uygulamaya restoranlar ve kafeler nasıl giriyor bilen var mı kızlar?
Canım selam uygulama hem Apple store'da hem de Google Play store'da var. Hangi telefonu kullanıyorsan uygulama markete gidip bitişik olarak bisorye yazarsan hemen çıkıyor. Bağdat caddesi'nde oturuyorum bize yakın yerlerde varmış. umarım tüm Türkiye'de hızla yayılan bir uygulama olur. Geçen bir restoranda otururken bir baktım ki garson bardakları temizliyor ama nasıl temizliyor hayretler içerisinde kaldım. Adam bardakları parlatmak için tükürüyor ve peçete ile tükürdüğü bardakları bir güzel ovuyor. Sonuç pırıl pırıl 😱😱😱 düşünebiliyor musunuz ve bizon bardaklardan içeceklerimizi Yudumluyoruz. İnsan gerçekten hayret ediyor böyle cahillik olur mu Hem de bunu lüks mekanlarda yapıyorlar. Sizde sanıyorsunuz ki iyi bir mekana gidiyorum temizdir. İnanın temizliğin lüks ile hiçbir alakası yok 🤢🤢🤢

mirmir

Member
Canım selam uygulama hem Apple store'da hem de Google Play store'da var. Hangi telefonu kullanıyorsan uygulama markete gidip bitişik olarak bisorye yazarsan hemen çıkıyor. Bağdat caddesi'nde oturuyorum bize yakın yerlerde varmış. umarım tüm Türkiye'de hızla yayılan bir uygulama olur. Geçen bir restoranda otururken bir baktım ki garson bardakları temizliyor ama nasıl temizliyor hayretler içerisinde kaldım. Adam bardakları parlatmak için tükürüyor ve peçete ile tükürdüğü bardakları bir güzel ovuyor. Sonuç pırıl pırıl 😱😱😱 düşünebiliyor musunuz ve bizon bardaklardan içeceklerimizi Yudumluyoruz. İnsan gerçekten hayret ediyor böyle cahillik olur mu Hem de bunu lüks mekanlarda yapıyorlar. Sizde sanıyorsunuz ki iyi bir mekana gidiyorum temizdir. İnanın temizliğin lüks ile hiçbir alakası yok 🤢🤢🤢
Geçen yemek yediğim yerde salatanın içerisinde peçete çıktı Allah ıslah etsin böyle şeyler yapanları. Resmen müşterilerin artık kalan salatalarını karıştırmış onume getirmişler. İnşallah bir daha böyle bir şeye denk gelmemm . bu yüzden aylardır salata yiyemiyorum yiyecek sen de evimde yiyorum kendi yaptığım salatayi yiyorum 🙌

parin

New member
Geçen yemek yediğim yerde salatanın içerisinde peçete çıktı Allah ıslah etsin böyle şeyler yapanları. Resmen müşterilerin artık kalan salatalarını karıştırmış onume getirmişler. İnşallah bir daha böyle bir şeye denk gelmemm . bu yüzden aylardır salata yiyemiyorum yiyecek sen de evimde yiyorum kendi yaptığım salatayi yiyorum 🙌

yeme icme konusunda bir standart ve duzen gelmesi guzel bir uygulama olacaktir.. bu konuda cok fazla suistimal var..

gipsy

Member
Temizlik hastasıyım her yeri çamaşır suyuyla dip köşe temizlerim kolay kolay dışarıda yemek yiyemiyorum. Uygulama nasıl çalışıyor ki? Neye göre hijyenik restoran diyorlar?; Kim denetliyor Muş?? Nereden öğrenebiliriz acaba??

Meltemmete

New member
Uygulamayı yeni öğreniyorum. Temiz restoran bulmak çok zor. Bu uygulama ile iç rahatlığı ile restoran seçimi yapabileceğiz

gipsy

Member
Uygulamayı yeni öğreniyorum. Temiz restoran bulmak çok zor. Bu uygulama ile iç rahatlığı ile restoran seçimi yapabileceğiz
En lüks restoranlarda bile hijyen sorunu var gerçekten çok zor temiz bir yerde yemek yemek. Kimileri açık mutfak yapıyor görüyorsunuz yemegin nasıl yapıldığını . Ama obur türlü gerçekten sıkıntı. En iyisi evde sebZe ve zeytinyağli yiyecekler pişirmek.

Dilek

Active member
Uygulama hakkında bir bilgim yoktu. Okuduktan sonra hemen araştırmaya karar verdim. Halk egitim ya da İSMEK bünyesinde calisara hijyen eğitimi veriliyor artık ve bir yer açılırken o belgenin olması da isteniyor. Hijyen belgesi olmadan açılış olmuyor diye biliyorum. Açılırken istenen bu belgenin hijyeni sürekli hale getirmesi ve denetiminin devamliligi beklenir. Hijyenik ortamlar da cok nadir var. Yiyecekleri kullanmaya başlamadan steriline etmek ve sonrasında hizmet esnasında steril olmak, ortamın steril olması ancak ancak calisanin bilinçli olması ile olur. Uygulama hakkında yorum yapamayacağım çünkü onunda kolay bir yöntemi vardır. Ben sosyal ağda kullanıcı yorumlarına daha çok önem veriyorum. Tavsiye çok önemli zannimca... 3 cocuk annesi olarak ortamın hijyen olması çok önemli çünkü illakı dışarıda yemek yiyoruz. Benimde gözüme ilk çarpan masayı siler misin dediğimizde pis bi bezle gelinip masayı islatmalari oluyor... Nasıl denetliyorlar süreklilik nasıl ilerliyor merakla takip edeceğim.