Boğazımda birşey var yutkunuyorum gitmiyor

leylaist

Member
Kızlar boğazımda birşey var yutkunuyorum gitmiyor nedir acaba tiroid falan mı acaba? Boğazımın sağ ve sol tarafı da şiş. Birşeye alerjim olabilir mi? ne yapayım doktora gideyim mi sizce? Ne tavsiye edersiniz? :eek::eek::eek:

lucifer

Member
Kızlar boğazımda birşey var yutkunuyorum gitmiyor nedir acaba tiroid falan mı acaba? Boğazımın sağ ve sol tarafı da şiş. Birşeye alerjim olabilir mi? ne yapayım doktora gideyim mi sizce? Ne tavsiye edersiniz? :eek::eek::eek:
Ömce ılık su için ardından yarım çay bardağı limona bir çay kaşığı tuz koyup beyaz oluncaya kadar karıştırın
Bir hamde yutun
Sabah öyle akşam yapıp yutun
Ertesi güne bişeyiniz kalmayacak

Tansiyonu olan korkmasın
Annem tansiyon hastasıdır bu pandemiden doktora götüremedk o kadar boğazı ağrıyorduki inlemeye başlamıştı
Ben anneme bu karışımı yaptım çok iyi geldi
Doktora gitmeye gerek kalmadı
Ben her zaman doğallıktan yanayım

Çocuklarımada uygularım antibiyotik kullanmadan büyüttüm
Çok şükür sağlıklılar
???

Ayşe Hazar

New member
Ömce ılık su için ardından yarım çay bardağı limona bir çay kaşığı tuz koyup beyaz oluncaya kadar karıştırın
Bir hamde yutun
Sabah öyle akşam yapıp yutun
Ertesi güne bişeyiniz kalmayacak

Tansiyonu olan korkmasın
Annem tansiyon hastasıdır bu pandemiden doktora götüremedk o kadar boğazı ağrıyorduki inlemeye başlamıştı
Ben anneme bu karışımı yaptım çok iyi geldi
Doktora gitmeye gerek kalmadı
Ben her zaman doğallıktan yanayım

Çocuklarımada uygularım antibiyotik kullanmadan büyüttüm
Çok şükür sağlıklılar
???
Ekmek ye gecer

Aylinşahbaz

New member
Tuz ve limonla karışımı yapıp içebilirsiniz. Geçmezse doktora gitmekte fayda var.