Bursa doula (doğum koçu) tavsiyesi

aysegul16

Active member
Arkadaşlar Bursa'da tanıdığınız, bildiğiniz, tavsiye ettiğiniz bir doğum koçu var mı? Yorumlarınızı bekliyorum. Kimden destek alabiliriz? Gerçekten faydalı mı bir de? Douladan nasıl destek alabiliriz?

machka61

New member
Arkadaşlar Bursa'da tanıdığınız, bildiğiniz, tavsiye ettiğiniz bir doğum koçu var mı? Yorumlarınızı bekliyorum. Kimden destek alabiliriz? Gerçekten faydalı mı bir de? Douladan nasıl destek alabiliriz?
Bursa'da bu işi ilk yapmaya başlayan ve uzun süredir devam eden, İDA sertifikalı birisi var bildiğim. Doula Nevin.Doğum Desteği konusunda her anlamda yanımızda oldu.
Veeeee şiddetle tavsiye ederim. Sitesi www.doulanevin.com

Sholla

New member
Doula Nevin var.ben onunla dogum yolculugumu tamamladim.kesinlikle onerebilecegim bir dogum koçu.cok keyifli isini iyi bilen ve gercek bir destekci. Ayni zamanda tecrubeli bir hemsire kendisi. Isini ciddiyetle yapiyor.gunun her saatinde cok rahat bir sekilde ulasabildim hep... dogum sonrasi emzirme destegi de veriyor. Doula nevin diye aratirsaniz rahatca ulasirsiniz.

Figen

New member
Nevin hanımı şiddetle tavsiye ederim. Nevin hanım sayesinde mükemmel bir doğum hikayem oldu. Harika bir insan. Oğlum 15 aylık, hala bir sorunum olduğunda hep destek oluyor.

Yamanmine

New member
Merhaba Nevin'den başkasını düşünmeyin. Ben İstanbul'da oturuyorum. 4 sene önce Nevin'le hamile eğitiminde tanıştım. Doğumuma geldi. Muhteşem bir insan. Keşke İstanbul'da olsaydı da emzirme sorunuma da destek verebilseydi...Yaman Nevin'in doğumuna ışık veren insan ve Yaman da onun ilk göz ağrısı...

Demet Demir

New member
Nevin Yegit hanim var kesinlikle her anlamda yardimini ve faydasini goruceginiz bir kisi. Benim dogumumda yanimdaydi ve o kadar faydasini gordumki bence yasayinca gercekligi ve anlami ortaya cikiyo doulaligin.. Emin olun faydasini cok cok cokk goruceksinizdir. Kesinlikle dogumunuzda ve sonrasinda bir doula yardimi alin derim ve bu konudada Nevin hanima rahatlikla guvenebilirsiniz 👍

Sulemkkci

New member
Kesinlikle doula nevin yeğit.. hamilelik ve doğum emzirme süreci her konuda destek. İyi ki tanımışım onu sayesinde çok güzel bir doğum ve emzirme sürecim oldu.. hastalıkta aklıma takılan her konuda halen yardımcı olur kendisi. Güzel yürekli bir abla oldu bana

K.Merve

New member
Doğumdan önce doula desteği alıp almama konusunda çok kararsız kalmıştım. Nevin hanımla bir kere görüşüp nefes egzersizleri için ders almıştım. Doğuma giderken aradım Nevin hanımı oğlunun doğum günüymüş son anda çağırdığım halde kırmadı bizi geldi. Hem doğum anında hem de doğumdan sonra emzirme sürecinde çok desteği oldu. Herkese öneriyorum ben çok memnun kaldım. İyiki Nevin Hanım yanınızdaydı.

Uzman Pedagog

New member
Merhaba,
Size Bursada Nevin hanımı tavsiye ederim. Hem doğum öncesi hem doğum esnası hemde doğum sonrası size vereceği destekle hamilelik ve doğum süreçlerinizi keyifli, huzurlu ve profesyonel yönetmiş olursunuz. Hemşire olması size extra avantaj sağlar. Ufak bir anımı anlatayım. Damar yolum her zaman çok zor bulunur ama Nevin hanım yani doğum koçum iyiki yanımdaydı ve kendisi tek haraketle damar yolumu açtı. Şimdiden bebeğinizi tebrik ederim.

Ösgejik

New member
Kesinlikle benim önerim de doula nevin hanımdan yana 😊👍doğum öncesinde bilgilenme ve bilinçlenme adına kurs almıştım onda da çok memnun kalmıştım. Doğumuma da girmişti çok destek verdi.o olmasaydı muhtemelen normal doğuramazdım çok net söylüyorum bunu.işini çok iyi yapıyor hakkını veriyor bi kere. Moral motivasyon olarak hem doğum öncesinde hem de sonrasında çok yardımı olmuştu. Onun da desteğiyle hicbir kimyasala maruz kalmadan mucizemize kavuştuk.😍😍 emzirme destegi konusunda oldukça başarılı. Ne zaman herhangi bir konuda arasam her zaman ilgilenen çok tatlı naif melek gibi birisidir kendisi 😊😊😍😍