Dr. Barış Çakır hasta yorumları (burun estetiği)

aysegul16

Active member
Kızlarrr yetişin ay bana daral geldi gerçekten çok kararsız kaldım. Barış Çakır'ın da yaptığı burunlar çok güzel. Güncel Öztürk'e mi yoksa Barış Çakır'a mı gideyim bilemedim. Her ikisi de heykel yapıyor ve çok yetenekliler ama hangisinin şartları daha uygun acaba ya? Son zamanlarda herkes zam yapmış fiyatlarına. O paraları biriktirene kadar tekrar zam yapıyorlar para biriktir biriktir bir türlü tamamlayamıyoruz paraları o_O Herneyse Barış Çakır'ın burunları gerçekten çok iyi gözüküyor. Öncelikle profilden bakınca burun delikleri görünmüyor. Burunlar doğal görünüyor ve yüze uyumlular. Estetikli olarak gözükmüyorlar ve yüzde bir simetri sıkıntısına neden olmamışlar. Fotoğraflara baktım kemerli burunlarda da gayet başarılı doktorumuz. Ben memnun kalırsam eşimin burnunu da yaptırmayı düşünüyoruz. O da horluyor. Burun kemiğinde eğrilik var içerden. Küçükken maç yaparken düşmüş ama çaresine bakmamışlar. Burnu tıkalı olduğu için nefes de iyi alamıyor. Görüşme randevusu alıp gidicem yaptığı erkek burunlarına da bakıcam. Bakalım kimi seçicem ay çok heyecanlıyım. Sonuçta kararımı doktorun bana davranışı ve fiyat belirleyecek. Hangi doktora içim ısınır güvenirsem ona ameliyat olmayı düşünüyorum.