En iyi gaz yapmayan bebek maması

leylaist

Member
En iyi bebek maması hangisi? 2020 yılı gaz yapmayan bebek mamalarını açıklıyorum. Siz de deneyimlerinizi yoruma yazın, yorumlarda buluşalım kızlar ???

Piyasada en çok nam yapmış geri dönüşü en iyi yorumlara sahip gaz yapmayan bebek mamaları inceleyeceğiz bebeğinize her zaman en iyisini vermek istersiniz değil mi öncelikle mama kullanımı ile ilgili konuları ele almak istiyorum tabii ki sizlerin de bildiği gibi elimizden geldiğince ilk 6 ay kesinlikle anne sütü kullanılmalıdır bütün doktorların hatta bebek mamalarının ambalajların üstünde bile bu tavsiyeler yer alır sadece anne sütü verebiliyorsa bebeğe süt dışında kesinlikle hiçbir şey verilmemesi gerekir suda dahil fakat kendimin de yaşadığı bir şeyi sizinle paylaşmak istiyorum bebeğiniz ilk doğduğunda eğer ki özellikle doğumunu sezeryan ise anne sütü biraz geç gelecektir o durumda bebekte sarılık oluşmaması için kesinlikle mama verilmesi öneriliyor ama hangi mamayı vereceğiz işte bu konuda sizin için en çok tavsiye edilen mamaları inceledim.

Herkesin gittiği illaki bir çocuk doktoru vardır. Siz de mama kullanımı için doktorunuza danışınız.

Sıralamalarımızı yaparken fiyat kalite dengesinde dikkate aldığımızda belirtmek istiyorum şimdi tavsiye edilen mamaları sırayla en iyi ve en kötü yönleri ile görelim.

Milupa Aptamil 1: reklamlarda en çok gördünüz adını en çok duyduğumuz ve fiyatı en yukarılarda olan bebek mamasıdır kendisi. Peki anlatıldığı kadar güvenli midir yorumlara bakacak olursak Aptamil en iyi gaz yapmayan bebek mamaları arasında ve bu yüzden listeye alındı.

Evolvia 1: Fiyat olarak yine en yüksek seviyelerde dolaşsa da eve oluyor. Sorunsuz bir mama gibi gözüküyor besin değerleri açısından ve vitaminler açısından glikoz yerine laktoz kullanım açısından gerçekten tercih sebebi olabiliyor gaz sorunu ise pek yaşayan yok

Humana 1: Almanyada üretilen bu bebek maması en iyi gaz yapmayan mamalar da çevresindeki yağ oranı yüksek olduğu için ama hazırlanırken kesinlikle köpürme olmuyor beraberinde iyi bir biberonla kullanıldığında gaz yapmamaya Garanti diyordum ama bize gibi bir dönem bu manada da üretim problemleri yaşandı bir çok kullanıcının yaşandığı bozuk mama vakaları lojistik alakalı diye düşünüyoruz

Golden Gold 1: inek sütüne alerjisi olan bebekler için iyi bir çözüm olan bu mama kesinlikle gaz yapmama konusunda oldukça iyi ambalajı olarak büyük kutuları bulunamayan bu mama fiyat konusunda da bizi birazcık üzüyor

Hero baby 1: tartışmasız en az şikayet alan bebek maması kesinlikle hero baby birçok anne ve baba fiyatının ucuz olmasından dolayı çekimser yaklaşsa da hero baby 1 devam sütü kesinlikle sorunsuz bir mama hero baby 1 Hollanda markası gaz konusunda ciddi sorun yaşayan kullanıcı yok denecek kadar da az fiyat denge açısından kesinlikle en iyi malıdır kendisi ve ulaşılabilirlik açısından da işiniz kolay çünkü hero baby sağladığı geniş lojistik sayesinde neredeyse her markette bulabilirsiniz mamaları inceledikten sonra şunu da söylemeliyiz ki bütün mamaların besin değerleri vitamin değerleri birbirine o kadar yakın ki Aptamil aldım bebeğime çok vitamin geçti gibi ifadeler gerçekten çok yanlış bir düşünce oluyor her bebeğe her mama yaramaz ise çok doğru bir ifade en iyi mamayı kendiniz deneyerek bulmanız gerekiyor ama geçişlerinde yavaş yavaş geçmek kabızlık yaşamamak açısından oldukça önemli Biz başlangıç olarak hem cebimiz hem yararlılık açısından size hero baby öneriyoruz takdir sizin gaz yapmamak demişken kazı yapan sadece mama değildir aslında bu işte biberon faktörü oldukça yüksektir. bu konuda Philips avent ve Dr browns markaları en iyileri bu konu ile ilgili araştırmalarından yola çıkarak size verdiğim bilgilerin faydaları olmuştur.

sumeyyecan

New member
Bu konuda gözüm kapalı Evolvia'yı öneririm. Biz doktorumuzun önerisiyle Evolvia'ya başlamıştık. 2 çocuğumda da Evolvia kullandım. Gaz, kabızlık hiç yaşamadık ve gelişimleride çok iyi gitti. Ben çok araştıran bir anneyim kullanmadan önce bütün mamaları araştırdım hatta kullanan annelerlede görüştüm. Evolvia'dan memnun olmayan sayılıdır ve içeriği temiz ve anne sütüne yakın.