en iyi saç bakım kürü hangisi?

lucifer

Member
var mı aranızda yapan kür bu konuda, tavsiyelere açığım, teşekkürler.
Olmaz olurmu yasemin hanım benim saçımda açılmalar olmuştu ürünlere çok harcama yaptım hiç sonuç vermedi
Bende bir kilo sarımsak hakiki zeytin yağını aldığım gibi eve koştum
Sarımsakları robottyan geçirip zeytin yağının içine koydum karanlık yerde 20 günbekletip daha sonra süzdüm
2 günde bir saç diplerime masaj yapara uçlarına kadar uyguluyorum sonra bone ile kapatıyorum en az 2 saat duruyor işim yoksa gün boyu
Sonuçtan memnun kaldım şimdi ise haftada bir uyguluyorum asla bırakmam ☺️

Ayşe Hazar

New member
Olmaz olurmu yasemin hanım benim saçımda açılmalar olmuştu ürünlere çok harcama yaptım hiç sonuç vermedi
Sarımsakları robottyan geçirip zeytin yağının içine koydum karanlık yerde 20 günbekletip daha sonra süzdüm
2 günde bir saç diplerime masaj yapara uçlarına kadar uyguluyorum sonra bone ile kapatıyorum en az 2 saat duruyor işim yoksa gün boyu
Az yıkamak saçının yağlanmasına izin vermeli

lucifer

Member
Bıttım sabunu saçını besliyor ve uzatıyor

alize

Member
Kızlar mecit efendi'nin şampuanları çok güzel . Onun dışında Yves Roche'nin şampuan ve saç bakım ürünlerini kullanıyorum ve çok memnunum. Daha önceden J Beverly Hills kullanıyordum. On numara şampuan Ama şu an Türkiye'ye gelmiyor sanırım. Bu zamana kadar o kadar güzel bir şampuan görmedim. Bir dönemde Kerastase kullandım ama hiçbir şampuan J Beverly Hills in yerini tutmadı. Bu şampuan beverly hills'te ünlülerin kuaförü olan juan juan'ın markası. Bir de internette markanın sahneleri var. Keşke orijinali bulup Alabilsem saçlarim o kadar güzel olmuştu ki.Bir de çok güzel bir kokusu var gerçekten insan kendini yağmur ormanlarında banyo yapıyor gibi hissediyor. neyse aklıma gelmişken biraz daha bakayım internetten sipariş edebilir miyim veya yurtdışından getirteyim ?