En iyi tansiyon aleti hangisi? Hangi tansiyon aletini satın almalıyım?

tipitip

Member
Kızlar merhaba korona süresinin uzaması ile birlikte vallahi psikolojim bozuldu önceden hiç tansiyon sorunum yoktu şimdi az strese girsem tansiyonum yükseliyor ne yapacağım bilemiyorum çok kötü bir durum. Artık eczanelerde tansiyon da ölçturemiyoruz. Normalde bu tarz şeyler benim komşum da bulunur ama Corona yüzünden istemiyorum. Bu konuda bir tavsiyesi olan varmı acaba?? Siz evinizde hangi markayı kullanıyorsunuz? Bir de bu tansiyon aletlerinin koldan mı yoksa bilekten ölçenleri mi daha iyi acaba?

Kullanıp da memnun kaldığınız markaları paylaşabilirseniz çok sevinirim Şimdiden Allah razı olsun bacılar ???

lucifer

Member
Kızlar merhaba korona süresinin uzaması ile birlikte vallahi psikolojim bozuldu önceden hiç tansiyon sorunum yoktu şimdi az strese girsem tansiyonum yükseliyor ne yapacağım bilemiyorum çok kötü bir durum. Artık eczanelerde tansiyon da ölçturemiyoruz. Normalde bu tarz şeyler benim komşum da bulunur ama Corona yüzünden istemiyorum. Bu konuda bir tavsiyesi olan varmı acaba?? Siz evinizde hangi markayı kullanıyorsunuz? Bir de bu tansiyon aletlerinin koldan mı yoksa bilekten ölçenleri mi daha iyi acaba?

Kullanıp da memnun kaldığınız markaları paylaşabilirseniz çok sevinirim Şimdiden Allah razı olsun bacılar ???
En iyisi OMRON koldan ölçer tavsiye ederim
Ben alalı 12 yıl oluyor tık yok MaşaAllah
Hem sağlam hem tam ölçüyor
Hiç sıkıntı yaşamadım
Anneme anneler gününde hediye aldım annemde çok memnun
Ablamada aldım oda memnun
Yalnız tansiyonunuzu ölçtükten somra pilini çıkarın
Her kullanımda tekrar takın
Çıkarıp takarsanız hem pilden tasarruf edersiniz hemde aletinizi daha daha uzun süre kullanırsınız
Kutusunu atmayın hep kutusunda saklayın
Bu arada çok geçmiş olsun

Ayşe Hazar

New member

Oron marka iyi canım ben kullanıyorum koldan olanı daha iyi sonuç veriyor

lucifer

Member
Omron marka canisi
11 yıl önce bacak kısmımda yanma oldu ve böyle 1 hafta sürdü
Birden aklıma acile gitmwk geldi gece idi
Bende birşeyler olduğunu fark ettim
Doktora gittiğimde doktara şikayetimi anlattım beni acilen yatırdı ne oluyor diye şaşırdım öyle korkmuştumki
Yanında biri varmı dedi doktor hemen gelsin dedi uff dahada korktum
Hemen dilimin altına hap koydu ne olduğunu bilmiyordum tedavim bitince anladım dilaltı olduğunu
İğne yapıldı serum takıldı
Ben hala ne olduğunu bilmiyorum
Sabaha kadar hastanede kaldım
Doktor çıkabilirsin dedi
Bana ne oldu doktor bey dedim
Gelmesen beyin kanamasından ölürdün sabaha çıkmazdın tansiyonun 23 e 14 dü dedi sana demedim korkup tansiyonun çıkmasın diye dedi
Evine gitmeden tansiyon aleti al ve ölç 1 hafta sonra gel dedi
Sarıyerde Mete eczanesine gittim bana hangi marka istersin diye sordular hiç tansiyon ölçmemiş ve marka bilmezdim
Bisürü markaya baktım eczacıma ben anlamam bana siz hangisini önerirsiniz dedim
OMRON markayı verdi
Şuan sürekli elimde ve hiç akasama yaşamadım herkese öneririm
Koldan ölçeni
Eczacıma çok teşekkür ederim
Ağrı kesici gibi her evde bi OMRON olması gerek❤️??❣️???