En iyi Telekom operatörü hangisi? Turkcell, Vodafone, Türk Telekom?

mirmir

Member
Vodafone kullanıyorum ama her fırsatta faturada geçiriyorlar. Konuşma kalitesinden de memnun değilim. Hiçbiyerde çekmiyor daha düzgün. Hangi operatörü seçmeliyim? Uygun bir kampanya var mı?

Dilek

Active member
Vodafone kullanıyorum ama her fırsatta faturada geçiriyorlar. Konuşma kalitesinden de memnun değilim. Hiçbiyerde çekmiyor daha düzgün. Hangi operatörü seçmeliyim? Uygun bir kampanya var mı?
En iyi çeken Turkcell di önceden artık hepsinin çekim gücü esitlendi.
Hatırlayanlar bilir 2010 da ilk baharda Mahmutbey köprüsünün orda Ayamama deresinin tasmasiyla sel felaketi yaşandı ve wodafone hatlar kullanılmayacak duruma geldi. Sonrasında düzeldi. Ama en iyisi kampanya ve taahhütleri takip etmek. Türk telekomun kendi hattı avantajlı gibi duruyor.

aysegul16

Active member
En iyi çeken Turkcell di önceden artık hepsinin çekim gücü esitlendi.
Hatırlayanlar bilir 2010 da ilk baharda Mahmutbey köprüsünün orda Ayamama deresinin tasmasiyla sel felaketi yaşandı ve wodafone hatlar kullanılmayacak duruma geldi. Sonrasında düzeldi. Ama en iyisi kampanya ve taahhütleri takip etmek. Türk telekomun kendi hattı avantajlı gibi duruyor.
Türk Telekom tarifeleri avantajli belki geçebilirsiniz. Turkcell çok pahalı ama iyi çekiyor diye biliyorum. Telefona o kadar para vermek mantıksız en iyisi daha az konusmak 🤪

gulsen34

New member
Bence Turkcelden şaşma.. Al bir sağlam paket.. İşini gören.. Biraz fiyat farkı olsa da şaşmaz.. Çekim kalitesi de süper..