En ucuz market hangisi kızlar? Ev ihtiyaçları için hangi marketten alışveriş yapsak? Bim, Kim, Carrefoursa, Migros, Şok, A101?

aysegul16

Active member
kızzzlar hangi marketten alışveriş yapıyorsunuz? küçük küçük birikimler yaparak bir nebze de olsun bütçemizi rahatlatmak istiyorum. sizler hangi marketleri tercih ediyorsunuz? Mesela Migros çok pahalı oluyr. Bim ve A101 sanki daha ucuz ama aylık toplu alışveriş yapınca Carrefour da uyguna gelebiliyor bazen

Devrim

New member
kızzzlar hangi marketten alışveriş yapıyorsunuz? küçük küçük birikimler yaparak bir nebze de olsun bütçemizi rahatlatmak istiyorum. sizler hangi marketleri tercih ediyorsunuz? Mesela Migros çok pahalı oluyr. Bim ve A101 sanki daha ucuz ama aylık toplu alışveriş yapınca Carrefour da uyguna gelebiliyor bazen
Ben son zamanlarda en çok File marketi beğeniyorum, fiyat kalite oranı oldukça yüksek. Sadece çok yaygın değil.

gipsy

Member
Anadolu yakasında da Showmar var. Sebzeleri ve meyveleri taze oluyor. Sadece bu yüzden oradan alışveriş yapıyoruz. Ama normalde çok da ucuz değil. Aylık alışveriş için yakınımızda Carrefoursa var. Vaktim olduğunda oraya gidiyorum ben.

aysegul16

Active member
Şok'tan alışveriş yapıyoruz biz de. Bim de evimize yakın oraya da gidiyoruz. Bir de Hatipoğlu market var orası da uygun oluyor

Dilek

Active member
En mantiklisi broşürleri afişleri takip etmek her ürün her zaman aynı markette uygun olmuyor. Alışveriş işi disiplin titizlik cimrilik istiyor 😂

aysegul16

Active member
Kızlar ya bu indirim ve fırsatları topluca takip edebilecegimiz bir site yok mu? Nasıl ugrasicaz tek tek broşür? Halbuki bütün marketlerdeki fiyatları karsilastiracagimiz bir site olsa çok iyi olurdu 🤪

mirmir

Member
Kız hangi market daha ucuz diye kendinizi unutup kaptırmayın kocayı 😂. Biriktirip yemediginiz o paraları kocalarınız başka kadinlarla yemesin sakın 😂 bu erkekler az parayı görmesin yeter ki

mirmir

Member
😂😂😂😂 markette hangi sebze daha ucuz diye bakacagina git Victoria's Secret'tan kendine don bak 🤣🤣🤣🤣

Düriye

New member
Kızlar, benim için çarşamba ŞOK, Perişembe A101, mübarek Cuma da BİM günüdür. Arada bir de Happy Center'a uğrarım ama indirim marketlerden vazgeçmem...Ama onların da her indirimine kanmamak gerekir. Çok şanslıyım ki oturduğum yer hepsinin tam ortasında 100 er metre arayla...

internetten de kendi web sitelerinden indirimleri takip edebilirsiniz. Ne Karfur'a ne Migros'a uğrarım kusura bakmayın.

alize

Member
Ben Carrefour'u ucuz biliyordum ya 🤪 değil mi ya? Migros ve Macrocenter çok pahalı. Genelde tercih etmiyorum. Gerek yok aynı malı daha pahalıya almaya.

Happy Center ucuz mu? Hiç gitmedim ben nasıl fiyatlar? En iyisi Bim. Le Cola almaya devam o zaman 😁Bili Bili yumurta da iyi. 🐔🐣

Dilek

Active member
Sıkı takipçileri var bimin nakliyatı bozduğunu yazıyorlar ucuz Alacam diye kötüsünü almak da var

tipitip

Member
Kızlar geçen YouTube'da gördüm. Çocuklar Bim'den ve A101'de aldıkları ne olduğu belli olmayan abur cuburlari yiyip video cekiyorlar. Bu konuda ne düşünüyorsunuz?

Dilek

Active member
Sattıkları abur cuburlari kime yaptırdıklarını yazıyorlar onları takip etmek gerek aslında sorun bimdeki abur cubur değil genel anlamıyla abur cubur zararli