Gastrogen kullanan var mı? Gastrogen zayıflatıyor mu?

mirmir

Member
Kızlar gastrogen diye bir şey varmış. Zayıflamak isteyenler kullanıyormuş ama ben bu tarz şeyler kullanmaktan korkuyorum. Aramızda gastrogen kullanan var mı acaba? Bir faydasını gördünüz mü? Besin takviyesi gibi bir şey mi bu? Nasıl acaba? Çok merak ediyorum. Kendim denemeye korktuğum için deneyenlerin görüşlerini almak isterim açıkçası

annesevgisi

Member
Merhaba. Sağlıklı kilo vermeyi deneyin. Evet zor ama deneyin. Boğazınızı çok ahım şahım kısmıyorsunuz emin olun. Diyetisyen bir doktora gidip konuşmanız sizin için iyi olacaktır.

aysegul16

Active member
Merhaba. Sağlıklı kilo vermeyi deneyin. Evet zor ama deneyin. Boğazınızı çok ahım şahım kısmıyorsunuz emin olun. Diyetisyen bir doktora gidip konuşmanız sizin için iyi olacaktır.
Ayy kuzum bu ilaçla zayıflamaya çalışmak çok kötü. İnsanın beynini yıkıyor ilaç firmalari. Kim bilir vücuda beynine nasil zarar veriyor bağımlılık yapıyor. Bir de bu ilaçları kullananlara laf anlatamıyorsun illa inandım inat kullanicam modundalar. İçimden bir ses boşver sanane ya naparlarsa yapsınlar diyor ama yakın arkadaşlar böyle şeylere yönelince kıyamıyorum vazgeçirmeye çalışıyorum