Güzel gelin olmanın sırları

leylaist

Member
guzellik-gelin.jpg

İşte size güzel gelin olmanın minik sırları... Herkes sizin için seferber olmuşken düğüne sayılı günler kala stresinizi bir kenara bırakın ve kendinize bakın!

Her kadın dünyanın en güzel gelini olmak ister. Elbette her kadın güzeldir ama yapacağınız bazı ufak tefek şeyler sayesinde daha bakımlı ve güzel görünmek sizin elinizde...

Düğünden 2-3 ay önce hücre yenilenmesini sağlamak ve cildi canlandırmak için cilt bakımına başlamanız gerekiyor. Bu süreçte peeling yaptırmanız yararlı olur. Yüz, boyun ve dekolte bölgesine uygulanabilen peeling sonucunda yenilenmiş ve canlı bir cilde sahip olabilir ve gönül rahatlığı ile straplez bir gelinlik giyebilirsiniz.

Yüzünüze oksijen terapiyle de bakım yaptırabilirsiniz. Ortalama bir saat süren işlemle cildiniz temizlenir, peeling uygulanır, buhar verildikten sonra siyah noktalar temizlenir, oksijenli maske ve solüsyon uygulamasının ardından cilt parlak ve canlı bir görünüm kazanır.

Lazer epilasyonun da düğünden önce yapılmasının oldukça önemli. Özellikle bacak, koltuk altı, bikini ve genital bölgeler yaptırılan lazer epilasyon seansları sayesinde bu bölgedeki tüy ve batıklardan tamamen kurtulmak ve rahat bir balayı geçirmek mümkün.
 
Üst