Hamile pilatesi eğitimi fiyatları ve eğitmen tavsiyesi

aysegul16

Active member
Kızlar hamile pilatesi için eğitmen araştırıyorum. Kimi tavsiye edersiniz. Bir de ücretler nasıl? Tecrübelerinizi paylaşabilirseniz çok sevinirim.

guzbeyaz

New member
Selamlar,

Ben 6.5 aylik anneyimAsli Karabacak tab hamilelik yogasi aldim 3. ayim bittikten sonra. Pandemide de online devam ettik. Kendisi cok seker naif ve tam bu is icin yaratilmis. Tavsiye ederim. Hatta suan normal yoga ile devam ediyoruz ole diyim.

Saglikla kucagina al bebisini ☺️??

Ebrueced

New member
Merhaba bende Asli Karabacak tan yoga dersi aldim.online olarak devam ettim.gercekten cok yardimci oldu kendisi cok iyi alaninda baya uzman yani tavsiye ederim yani hic tereddut etmeden gorusmelisin kendisiyle.

Cerenpiri

New member
Kızlar hamile pilatesi için eğitmen araştırıyorum. Kimi tavsiye edersiniz. Bir de ücretler nasıl? Tecrübelerinizi paylaşabilirseniz çok sevinirim.
Ben Aslı Karabacak'tan Hamile yogası dersi aldım. Online olmasına rağmen çok fazla faydasını ördüm. Hamileliğimin çok keyifli geçmesinde Aslı hocamın faydası çoktur. Son ana kadar hep hareket halindeyim ve pandemiye rağmen mutluydum ve son haftaya kadar kendisiyle derslere devam ettim. Ücret son derece makul. Zaten ilgi ve emeğinin karşılığı ödenmez. İyi ki yollarımız kesişmiş. Şimdi oğlumla anne bebek yogası dersi almayı düşünüyoruz o derece tavsiye ederim

leylaist

Member
Kızlar ben de Aslı Karabacak'tan yoga dersi almak istiyorum. Yorum ve önerileriniz için teşekkür ederim. Online yoga eğitimi konusunda tereddütlüydüm ama yorumlarınızı okuyunca kararımı verdim.