Hamilelik yogası eğitimi almak istiyorum

mirmir

Member
Kızlar merhaba hamilelik yogası eğitimi almak istiyorum. Hamile Yogası Eğitmeni tavsiyesi yapabilir misiniz? Online eğitim de alabilirim.

Not: İstanbul'da yaşıyorum. Tavsiyeleriniz için şimdiden çok teşekkür ederim.

guzbeyaz

New member
Merhaba,

Ben yeni anneyim 6ay oldu. Hamileliğimin 3. ayı bittiğinden beri Aslı Karabacak ile çalıştım. Kendisi ile yolum bir studyada kesişti onu önerdiler. Daha sonra özel devam ettik. Doğumuma kadar her hafta en az 1-2 defa hamilelik yoga dersi aldım. Çok tavsiye ederim. Bu yolculukta yoga egitmeni olarak beni cok rahatlatti ve sakinlestirdi.

Ses tonu yaklasimi tarsi cok naif ve guzel bu is icin yaratilmis bence net.

Saglikla kucagina al bebegini insallah ???

Ebrueced

New member
Selamm canim ben Aslı Karabacak tan egitim aldim almaya da devam ediyorum.çokk memnunum gercekten alaninnda cok iyi yoga egitmeni zaten ve hamileligim boyunca beni cok rahatlatti?online egitim verdi zaten malum surec yuzunden ama cok faydasini gordum kesinlikle gorusmeni tavsiye ederim.

Gunerrella

New member
Kızlar merhaba hamilelik yogası eğitimi almak istiyorum. Hamile Yogası Eğitmeni tavsiyesi yapabilir misiniz? Online eğitim de alabilirim.

Not: İstanbul'da yaşıyorum. Tavsiyeleriniz için şimdiden çok teşekkür ederim.
Merhaba, bende Aslı Karabacak hocamdan hamileligimin 9. Haftasindan 39. Haftasina kadar yoga dersleri aldim. Once studyodaydik ama sonra pandemi sebebiyle online derslere devam ettik. Hamilelik surecinde yapilacak en iyi egzersiz yoga diyebilirim?? Kendisi cok özverili ve sakin, bebisin ve senin icin ayina gore ne iyi gelecekse onu yapıyor. Dersler cok sakin, rahatlatici ve eglenceli geciyor. Yoga sayesinde dogumhanede bile anlattigi seyler hep kulagimdaydi. Tum tavsiyelerini dinledim ve dogumum cok kolay oldu. Kendisiyle calismaktan buyuk keyif aldim, tavsiye ederim??