İlk gece anıları - Kızlar koşun dedikoduya :)

aysegul16

Active member
Evlilikte ilk gece anıları arkadaşlar arasında çok popülerdir. Bugün evde film izlerken eşimle ilk gecemiz geldi aklıma. Yeri gelmişken sizlere de anlatayım kızlar. ???

Öncelikle en önemli şey sevdiğiniz, hoşlandığınız kişiyle evlenmeniz. çünkü insan aşık olduğunda ve hayatını sevdiğiyle birleştirdiğinde ilk gece sevgi dolu özel bir gece oluyor. İki sevenin birleşmesi, tek vücut olması ve kavuşmanın mutluluğunu doruklarda hissediyorsun.

İlk gecenin güzel olarak hatırlanması için iş en çok erkeğe düşüyor. Şehvetli dokunuşlarla sizi o özel ana hazırlamalı, bakireyseniz eğer sizin için o özel anı işkenceye çevirmemeli. Bazı erkekler ayı gibi saldırıyor, vampir gibi davranıyor genç kızlara ve bu kadınlarda büyük bir hayal kırıklığı yaratıyor. Bu konuda eşimden Allah razı oldun bana karşı çok anlayışlı, sıcak ve sevecen davranmıştı. Kendisi zaten uzun boylu, yakışıklı ve karizmatik bir adam. Kocam bey diye övünmek gibi olmasın :) Romantik de olunca ilk gecemiz çok romantik ve ateşli geçmişti. Evlilik öncesinde öpüşmelerimiz küçük yaramazlıklarımız olmuştu ama evlenmeden birlikte olmamıştık.

Yeni evlenecek genç kızlara tavsiyem şehir efsanelerine inanma bacım. ilk başta çok az acıyabilir ama o acının yerini zevk alacak ve sevdiğin adamın kollarında olmak için can atacaksın. yani rahat ol kendini sıkacak stres yapacak bir durum yok. yaşadığın anın zevkini çıkarmaya bak. panik ve korkuya hiç gerek yok. İlk kez cinsel birliktelik yaşayacaklar porno filmleri de izleyebilir, oradan hangi pozisyonda seks yapılabileceği konusunda fikir sahibi olabilirler. Bunlar ayıp şeyler değil. Sizin evlendiğinizde ilk geceniz nasıl geçti?
 
Üst