İzmir'de garantili kızlık zarı dikimi yapan doktor var mı? Tavsiye lüften. İzmir'de nerede kızlık zarı diktirilir?

leylaist

Member
Op Dr Murat Ataseven İzmir'de kızlık zarı dikimi yapıyormuş. Kendisinin hastası var mı aramızda? İzmir'de kızlık zarı dikimi için hangi doktoru önerirsiniz ? kardeşim onu yarı yolda bırakan nişanlısı yüzünden bekaretinden oldu şimdi yeni biriyle görüşüyor bakire olduğunu söylemiş çocuğun ailesi çok tutucu oğlan da bakireliğe önem veriyormuş. nerde bakire kaldıysa artık.... millet bekaretim bozulmasın diye akadan veriyor anal seks yapıyor. önden yaptıranlar da gidip evlenmeden diktiriyorlar oldu bitti. sonra herkes namuslu numarası yapıyor. gerçekten bu ülkenin insanı çok komik. grup seks bile yapıp namuslu ayağına yatanlar var. hele müge anlıya katılan teyzelerin karıştırdığı haltlar çevirdikleri dümenler. erkekler hak ediyorlar ama bunu. sanki kendileri el değmemiş gonca gül de kadınlarda bekaret arıyorlar. kardeşimle tartıştık seni olduğun gibi kabul etmeli dedim o da dedi kendimi anlatmakla uğraşamam yalan söyledim baştan zaten öyle olmasa olurduu diyor. amannnn nasıl biliyorlarsa öyle yapsınlar. siz bana izmirde kızlık zarı diktirmek için doktor tavsiye edin :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes: