Kadın Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı Aykut Coşkun'u tavsiye eder misiniz?

Nazyiğit

New member
Aramızda doktor Aykut Coşkun'un hastası var mı? Tüp bebekle ilgili tedavi araştırıyorum. Kimi seçsem diye Aykut Coşkun'u önerdiler tavsiye eder misiniz sizlerde? Nasıl bir doktor acaba?
Merhabalar bende Aykut beyin hastasıyım. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Kendisini çok güvendiğim bir arkadaşımın tavsiyesiyle tanıdım. Ve bir çok tanıdığımın hatta kardeşimin bebek sahibi olmasına vesile olmuştur kendisi. Şu anda bende kendisiyle tedavi sürecindeyim.Hem iletişimi çok güçlüdür hem de hekimliğine, tecrübesine çok güveniyorum.

Merhaba, ben Aykut Coşkun'nun hastasıyım. Senelerdir kendisine giderim. 2 çocuğumun doğumunu gerçekleştirdi. Öncelikle samimi, insanları gereksiz strese sokmayan, güleryüzlü ve babacandır. Çok deneyimli ve benim gibi detaycı bir insansanız eğer hiç düşünmeden gidin derim. Ayrıca çalıştığı ekip ve muayenehanesi de çok güzel, kendinizi çok rahat hissedebileceğiniz bir yer. 2 doğumum sonrasında da hiç bir sıkıntı yaşamadım. Hatta şöyle söyleyebilirim, son doğumumdan sonra ertesi gün evime çıkacak kadar iyi ve keyifliydim. Ameliyat izim yok gibi, bu konuda da kendisine minnetrarım. Bir sıkıntınız olduğunda telefonunu açan, whatsapp tan istediğiniz zaman yazıp cevabını alabildiğiniz süper bir doktordur. Tüp bebek konusunda kendisiyle ilgili bir tecrübem yok fakat gidip de çok memnun olan insanlar olduğunu biliyorum ve duyuyorum. Caddeden geçerken, sırf güler yüzünü görmek isteyip uğradığım canım doktorumdur kendisi. Şiddetle tavsiye ederim👍😊

Ggk

New member
Aramızda doktor Aykut Coşkun'un hastası var mı? Tüp bebekle ilgili tedavi araştırıyorum. Kimi seçsem diye Aykut Coşkun'u önerdiler tavsiye eder misiniz sizlerde? Nasıl bir doktor acaba?

2.5 sene boyunca denememize rağmen çocuk sahibi olamayınca, o zamanki çok da memnun olmadığım doktorumu değiştirdim ve Aykut Bey'in hastası oldum ne mutlu ki. O kadar cana yakın, kendinizi onun yanında o kadar rahat hissediyorsunuz ki, bi an bile başka bir doktora daha gitsem mi diye düşünmedim. Bana öyle bir güven verdi ki sadece duruşuyla ve konuşmasıyla bile, iyi ki benim doktorum dedim hep. Tüp bebek tedavisi gördüm ve ilk denememizde başarılı olduk. Çok şükür ki oğlumuza 17 haftalık hamileyim şuanda. Gidip en azından konuşmanızı muhakkak tavsiye ederim, zaten o zaman anlayacaksınız ne demek istediğimi. Burda kim ben derse desin, doktorunuzdan o elektriği alacak ya da alamayacak olan yine sizsiniz. Umarım yardımcı olabilmişimdir 😊 Bol şans size de 🙏🏻

Sinem

New member
Merhaba, ben de Aykut Bey'in hastasıyım, ailem ve tüm arkadaşlarım da hastası. Kendisi muhteşem bir insan, hekimliğine söyleyecek söz yok. Tüp bebek konusunda ise kesinlikle 1 numara herkese tavsiye ederim, hatta ben tedavimi yaptırdım günümü bekliyorum ☺️ Gerçek ve doğru teşhis için Allah tüm bayanların karşısına Aykut Bey'i çıkartsın 🙏🏻

Prenses

New member
Merhaba ben de 2011 yılından beri Aykut Coşkun'un hastasıyım.. Yakın bir arkadaşımın tavsiyesini dinleyerek kendisine gittiğim için inanılmaz memnun ve mutluyum. 2. Oğlumun doğumunu da hem sağlık takip, hem moral motivasyon açısından onun ellerinden gerçekleştirdim. 24 saat erişebileceğiniz , full destek ve idealist yaklaşımla bilgi alabileceğiniz ve aklınızda hiç şüphe kalmadan yanından ayrılabileceğiniz en sevecen , en mütevazi ve kendini mesleğine adamış başarılı bir doktordur sevgili Doktorcum ... 👍🏻 Özellikle annemin kontrolü esnasında Aykut Doktorumun hızlı erken teşhisi ve nokta atışı yaklaşımıyla çokşükür hastalığını 1. evreden öteye gitmeden sağlığına kavuşturduk 🙏🏻 Herkes doktor oluyor ama öncelikle “İyi İnsan” olarak bu meslekte olmak ayrı bir meziyet olsa gerek .. Hele ki Güleryüzlü ve sevgi dolu ekibiyle tanışıp siz de aramıza katılın derim ☺️👍🏻👍🏻 İyi akşamlar .....

Melisbalim

New member

Selamlar,
Ben de ablamin tavsiyesi uzerine kendisine gittim. Zaten Aykut beyin hastasi olduktan sonra baska doktora gitmek istemeyeceksiniz. Dunya iyisi, pozitif, hastasina moral veren ve her an yaninda hissettiren harika bir doktordur. 45 yasinda ilk bebegimi dunyaya getirdim. Dunyalar tatlisi bir kizim oldu. Hic bir komplikasyon yasamadik Allah'a cok sukur. Sezaryen sonrasinda da 3. gun agrim sizim bile kalmamisti, normal dogum icin direten annem bile sasti kaldi.
Ben kesinlikle tavsiye ediyorum, ozellikle tup bebek uygulamalarinda moral ve motivasyon cok onemli.
Allah bebeginizi saglikla kucaginiza almayi nasip etsin.

Nagihan Bayrak

New member
Merhaba bende Aykut beyin hastasıyım. Çok pozitif bir insan ve harika bir ekibi var. Her sorunuza cevap verebilecek ve sizi rahatlatacaktır. Zaten bir kez yanina gittiginizde tüm bu söylenenlerin dogrulugunu anlarsiniz . Insan kendini guvende ve evinde gibi hisseder inanin bana . En dogru tercih diyebilirim.

saynur

New member
Merhaba bende Aykut beyin hastasıyım. Çok pozitif bir insan ve harika bir ekibi var. Her sorunuza cevap verebilecek ve sizi rahatlatacaktır. Zaten bir kez yanina gittiginizde tüm bu söylenenlerin dogrulugunu anlarsiniz . Insan kendini guvende ve evinde gibi hisseder inanin bana . En dogru tercih diyebilirim.

Arzh

New member
Merhaba
Ben 2005 yılından beri hastasıyım. Kendisi bunca zaman icinde cizgisini hic bozmadı. Cok iyi bir hekim, cok iyi bir tup bebek uzmanı ve bunların otesinde hani derler ya insan gibi insan. Vicdani yonu guclu dunya tatlisi biri. Kaderin onune gecemezsiniz. Hayatinizda olmasi gerekenler olmasi gereken zamanda olur. O zamanda klavuzunuzun Aykut Bey olmasını tavsiye ederim.

Kubrakvl

New member
Bir hasta için bence doktorun tavrı ve ilgiside önemlidir. Kesinlikle sizi motive eden bir doktora sahip olacaksınız.. herşeyden önce hasta mahremiyetine önem vardır Dr Aykut Coşkun ve ekibinde.. Ablamın Doğum doktoru ve benim de halen tedavimi sürdüren doktorumdur.. iyi ki var iyi bir doktor kazanmak için Aykut Coşkun.. :)

Rezzan Coskun

New member
Aykut bey çok uzun yıllardır kendisi hem doktorum hemde can dostumdur. Yaklaşık 20 yıldır hem benim hem de yakınlarımın her zaman yanında oldu. Gerek muayenehanesinde gerektiğinde telefonla yardımcı oldu. Tabii 7 yıl önce de hamileliğimin takibini yapıp benim çok güzel sağlıklı bir bebek doğurmamı sağladı. Sana minnettarız Aykut' çum. İyi ki seni tanımışım yoksa sağlığımı senden başka bir doktora nasıl emanet edebilirdim hayal bile edemiyorum

Eda

New member
Ben 2011 yilından beri aykut beyin hastasiyim tup bebek tedavisi yaptik ilk denemede bir kızım oldu aykut beye ilk gittigimde korkarak gittim nasil bir doktor diye ama okadar sıcak kanli ve güler yüzlü karsıladıki beni butum korkum gitti akliniza gelebilecek en sacma sorulari bile liste halinde goturdum unutmayayim diye liste yapmistim heosini buyuk bir sabırla guler yuzlulukle cevapladı şuan istanbul disinda yasiyorum ama her aradığımda telefonu efendim edacım diye acmasi meskulse bile hemen dönüş yapması çok önemli ve çok güzel x doktorlardan gece sancin olursa beni arama dediklerini duymuatum arkadaslarima ama ben gece sancilanip aradigimda uykudan uyanip gelmesine ragmen aynı güler yüzü ile geldi hastaneye ve cok güzel bi doğum oldu gönül rahatlığı ile gidebilirsiniz

Cigdemela82

New member
Merhaba,Dr.Aykut Bey'in hastasıyım ve iyi ki de kendisini tanıdım.Bir arkadaşım bana tavsiye etmişti .Aykut Bey gibi değerli bir kişiyi tanıdığım İçin çok şanslıyım.Doktorum sayesinde çok rahat bir hamilelik geçirdim kendisi mükemmel biri işini severek yapan Babacan bir kişi.Doktorum olduğu İçin kendimi çok şanslı hissediyorum.Bence işinde bir numara .Kuzenimin eşine de önermiştim çok memnun kaldı.Bence hiç düşünmeyin doktorunuzu bulmuşsunuz.Ayrıyetten mükemmel bir ekibe sahip.Kendisinin bir eşi benzeri Yok.Mesleğini çok seviyor ve çocukları da .Aykut hocamı anlatacak kelime bulamıyorum.çok rahat bir Doğum yaptım .Kendimi 9 aylık süreci Aykut hocam gibi mükemmel bir doktor ile geçirdiğim için çok şanslı hissediyorum.Kesinlikle tavsiye ederim herkese.

mavi_yaz

New member
Merhaba,
2014 yılından beri Aykut Bey'in hastasıyım. Aykut Bey'e gitmeden önce defalarca düşük yaptım. Neredeyse umudumu kaybetmiş halde idim. Kendisi mesleğinde çok iyi olmasının yanı sıra neşeli, güleryüzlü, her durumda hastasını sakinleştiren bir doktordur. Her iki gebeliğim ve doğumlar; sayesinde çok rahat geçti. Ayrıca klinikte çalışanlar da çok ilgili, nazik sevecenler. Gebelik takibinde kontrole gitmeyi çok severdim. Klinikte çubuk kraker yediğim günleri çok özlüyorum. Kendisinin hastası olmak konusunda en ufak tereddütünüz olmasın. Zaten kendisini görünce hemen anlayacaksınız... sevgiler...

Eceberker

New member
Merhabalar:)
20 yıldır doktorum olan sevgili Aykut Coşkun tüm ailemin yakın , hatta uzak çevremin de doktorudur. Gözükapalı her konuda güvendiğim, en sıkıntılı anımda gece gündüz demeden ,gerek muaynehanesinde gerek telefonumun ucunda hep yanımda olmustur.
Tüm ekibi de kendi gibi mükemmel olan canım doktorumu, güleryüzü, samimiyeti pozitifliği , güncelliği, ilgisi ve son derece derin tıbbi bilgisi ve yılların tecrübesiyle tüm kadın dostlarıma hararetle tavsiye ederim,
Sevgilerimle
Ses sanatçısı ve ispanyolca öğretmeni
Ece Berker