Kayınvalide damat aşkı

alize

Member
Kaynana-damat ilişkisi diye birşey olabilir mi ya? Bu aralar pek televizyon falan izlemiyorum haber falan bakamıyorum yeni gördüm. Nasıl bir ülke olduk biz Allah aşkına? Ensest ilişki mi dersin? Çocuk tecavüzü mu dersin? Tavuğa, eşeğe, köpeğe , ördeğe tecavüz mu dersin 😡 iyice çivisi çıktı ülkenin. Bir de cezada vermiyor lar sinir oluyorum gerçekten

Dilek

Active member
Kaynana-damat ilişkisi diye birşey olabilir mi ya? Bu aralar pek televizyon falan izlemiyorum haber falan bakamıyorum yeni gördüm. Nasıl bir ülke olduk biz Allah aşkına? Ensest ilişki mi dersin? Çocuk tecavüzü mu dersin? Tavuğa, eşeğe, köpeğe , ördeğe tecavüz mu dersin 😡 iyice çivisi çıktı ülkenin. Bir de cezada vermiyor lar sinir oluyorum gerçekten
Haberlerde izlemistim. Yorum dahi yapmak istemedim. Malum insan kınadığını yaşamadan olmezmis. Yanlış olduğu aşikar... Hangi anne çocuğuna böyle birseyi reva görür. Açıkçası inanmak istemiyorum iftaradir diye düşünüyorum.

Nasil bir dunyada yasiyoruz annem genc diye gozum arkada mi kalacam yani :( dunyanin civisi cikti ne evlilik ne erkek istemiorum tiksindim yani :(

aysegul16

Active member
İnsan şöyle bir ortamda ne yapacağını şaşırıyor 😱 çocuklarımızı nasıl büyüteceğiz ya? Benim de aklima yaşlı bir adamın köpeğe tecavüz etmesi geliyor. Yaşlı dede köpeğe tecavüz etti diye vermişlerdi haberi. Böyle mahkumlara ne dese ne de adam demek istiyorum aslında. Çükünden sallandıracaksin bu pislikleri 😡😡😡😡😡 Artık çocuklarimi yaşlı insanlardan sakiniyorum. Bu sapıklara otobüste falan insanin yer veresi de gelmiyor

alize

Member
Nasil bir dunyada yasiyoruz annem genc diye gozum arkada mi kalacam yani :( dunyanin civisi cikti ne evlilik ne erkek istemiorum tiksindim yani :(
Ayyy sus sus sorma 😱 Bir de genç kaynana caiz mi diye tartışıyorlar. Ağız ishaline tutulmuş millet. Bu sapıklarla yaşamak soyle dursun bu sapik zihniyetlerin sesini duymaya tahammulum yok 😠