Kilo vermek istiyorum ama...

gipsy

Member
Kilo vermek istiyorum ama arkadaşlarım sürekli canımın çektiği yemekleri yiyelim diyor. Bir bakmışız ki taşı tarağı toplamıştır ya kuru fasulyecideyiz, ya kabapçıda, ya köftecide.... Bu iştahla sonumuz ne olacak kızlar? Bir ay sonra bikinileri 👙 giyip sahillere ineceğiz. Yediğimiz yemekler buhar olup uçmuyor, löp löp et oluyor. Ne yapalım da bu kilolardan kurtulalım?

gipsy

Member
Hurma değil de daha sebze yeşillik ağırlıklı beslenmek gerek. Mesela Adana kebap yiyeceğimize yağlı yağlı ot yemekleri yiyelim.

Dilek

Active member
Bunyeniz kilo almaya elverisliyse normalden daha çok dikkat etmeniz gerekir. Herşeyden az az yemek ve akşam 8 den sonra birşey yememek gerekiyor. Ayrıca hareket yürüyüş vs yapmakta lazım sadece yemeklerden kısmak vücutta sıvı kaybıda yapabilir ya da deride sarkmalar meydana gelir. En güzeli az öz yemek bitki çayları limonlu sularla takviye yapmak

lili marlen

New member
Bunyeniz kilo almaya elverisliyse normalden daha çok dikkat etmeniz gerekir. Herşeyden az az yemek ve akşam 8 den sonra birşey yememek gerekiyor. Ayrıca hareket yürüyüş vs yapmakta lazım sadece yemeklerden kısmak vücutta sıvı kaybıda yapabilir ya da deride sarkmalar meydana gelir. En güzeli az öz yemek bitki çayları limonlu sularla takviye yapmak
ya sadece göbeğiniz varsa. diğer yerleriniz fitse ve o göbek gitmiyorsa 😳

Bende hic gobek yok istedigim seyi gonul rahatligiyla yiyorum. Kizlar zayiflamaya iki ogun yiyerek baslamaya ne dersiniz :)

tipitip

Member
Daha insani porsiyonlarda yiyince zayıflıyor insan. Denedim yüzde yüz çalışıyor 😅😂

zumraca

New member
Kilo vermek istiyorum ama arkadaşlarım sürekli canımın çektiği yemekleri yiyelim diyor. Bir bakmışız ki taşı tarağı toplamıştır ya kuru fasulyecideyiz, ya kabapçıda, ya köftecide.... Bu iştahla sonumuz ne olacak kızlar? Bir ay sonra bikinileri 👙 giyip sahillere ineceğiz. Yediğimiz yemekler buhar olup uçmuyor, löp löp et oluyor. Ne yapalım da bu kilolardan kurtulalım?
Kilo bayanların malum en büyük korkusu...Diyetisyen de kan tahlili yaptırıp size uygun bir liste deneyebilirsiniz.Onemlu olan verdiğiniz kiloyu almamak,maalesef en zoru bu😔

Serap

New member
Ben biberiye içiyordum iştahımı kapatıyor ama şimdi bebeğim var anne sütü verdiğim için içemiyorum

Haticetlm

New member
50 yaşından sonra kilo vermek için ne yapmalı bacağımdan rahatsız olduğum için spor da yapamıyorum

mirmir

Member
Aç karnına limonlu şu içmeyi deneyin belki faydası olur. Deneyen olduğunu söylüyor.

Düriye

New member
Kilo, ekonomideki cari açığın tam tersidir. Ürettiğinden çok tüketirsen iyidir...Onun için bol hareket, boş işlere kafayı yormadığınız bir zihin ve verimli zaman yönetimi kilo kontrolü için en önemli 3 adımdır. Bunların birini bile eksik yapmanız, çemberimde gül oya türküsünü söyletecektir ;)