Koronavirüs aşısı yaptıracak mısınız? Koronavirüs aşıları hakkında ne düşünüyorsunuz?

alize

Member
Kızlar koronavirüs aşısı yaptırmayı düşünüyor musunuz? biliyorsunuz çin aşısı yapılmaya başlandı ve ilerleyen zamanlarda aşı yaptırmayanlar birçok şeyden muaf olacaklar. Siz aşı ile ilgili olarak ne düşünüyorsunuz fikriniz nedir

tipitip

Member
Kızlar koronavirüs aşısı yaptırmayı düşünüyor musunuz? biliyorsunuz çin aşısı yapılmaya başlandı ve ilerleyen zamanlarda aşı yaptırmayanlar birçok şeyden muaf olacaklar. Siz aşı ile ilgili olarak ne düşünüyorsunuz fikriniz nedir
çünkü ne kadar çok aşı olursa o kadar çok hastalık azalır ve biz de normal hayatımıza artık dönebiliriz. Sonuçta bilim insanları aylardır aşı üzerinde çalışıyor ve biz bu işi onlardan daha iyi bilmiyoruz. Bir konuda bilgimiz olmadığında işin uzmanlarına güvenmeyi bilmeliyiz

lucifer

Member
çünkü ne kadar çok aşı olursa o kadar çok hastalık azalır ve biz de normal hayatımıza artık dönebiliriz. Sonuçta bilim insanları aylardır aşı üzerinde çalışıyor ve biz bu işi onlardan daha iyi bilmiyoruz. Bir konuda bilgimiz olmadığında işin uzmanlarına güvenmeyi bilmeliyiz
Ben şahsım adına korona virüs aşısı olmayı düşünmüyorum sağlığıma gıdama temizliğime sosyal mesafeme dikkat ediyorum ve koronada olmadım ama anneme aşı yaptırdık
Yaşlılarımız olmalı
Aşıya karşı değilim dikkat ettiğim sürece olmam herşey bizim elimizde

Ayşe Hazar

New member
Bilemiyorum ki tereddüt içindeyim herkese bir etki yapmıyormuş

lucifer

Member
Annem ikinci aşıyı oldu sadece baş ağrısı oldu
90 yaşındaki annemannnemde 2ci aşısını oldu
Öksürüğü ve baş ağrısı oldu
Bi komşu teyzem aşı olmasına rağmen korona oldu ama hafif geçirdi o yüzden yaşlılarımızın aşı olmasını tavsiye ederim
Onlar bizim değerlerimiz kültürümüz
Mevlam korusun onları????