Koronavirüs cenaze işlemleri nasıl yapılıyor?

gipsy

Member
Bu konuyu ben de çok merak ediyorum Allah göstermesin bilelim de nasıl olması gerektiğini. cenazede de korona kapıp da ölen çok kişi oldu. Rabbim korusun hastalıktan şerden. Bilen başından geçen dikkat etmemiz gerekenleri yazabilirler mi? Bir de İstanbul'da nereye defin yapılıyor?

alize

Member
Allah göstermesin Ama bu da sonuçta bu dönemin gerçeği. Daha önce böyle bir deneyimi olan varsa yazabilir mi acaba nasıl oluyor koronavirüslü hastanın cenaze defin işlemleri?

leylaist

Member
Yarabbi şu çağda bize hayırlı bir ölüm nasip eyle. Başımıza gelmeyen kalmadı, Allah'a şükür hala ayakta ve hayattayız. Bunca badireyi nasıl atlattık ona şaşırıyorum o_Oo_Oo_O

tipitip

Member
Kızlar o değilde Çin'de makattan sürüntü alıyorlarmış, en kesin sonucu o veriyormuş ???? ulan Çinliler yaktınız başımızı :eek::eek::eek: Allah edebimizle ölmeyi nasip etsin. İnşallah Türkiye'ye gelmez bu yoksa halimiz fena :oops::oops::oops: Daha da evden kimse çıkaramaz beni :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO: Aslında hafta sonu yasakları değil debu uygulama olsa Türkiye'de daha da kimse sokağa çıkmaz ahahahaha. Allah'ım gülüyorum haykıra haykıra ama inşallah başımıza gelmez bir taraftan da tırsıyorum yani.

lucifer

Member
Kızlar o değilde Çin'de makattan sürüntü alıyorlarmış, en kesin sonucu o veriyormuş ???? ulan Çinliler yaktınız başımızı :eek::eek::eek: Allah edebimizle ölmeyi nasip etsin. İnşallah Türkiye'ye gelmez bu yoksa halimiz fena :oops::oops::oops: Daha da evden kimse çıkaramaz beni :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO: Aslında hafta sonu yasakları değil debu uygulama olsa Türkiye'de daha da kimse sokağa çıkmaz ahahahaha. Allah'ım gülüyorum haykıra haykıra ama inşallah başımıza gelmez bir taraftan da tırsıyorum yani.
Valla korona olsam evden çıkmam ölürüm evde daha şakamı bu yaa
Ayrıca bizim Türk milleti asla kabul etmez
?
Testi yapmaya gidenlerle alay ederler
Çinlilerde normal olabilir
Bizler Türküz herkes haddini bilecek arkadaş
Kolaysa Türkiyeye getirsinler
Allah muhafaza bide zorunlu oluyormuş?
Amaaa zorla alıp hasteneye götürüyorlarmış
Asla yaptırmam ortalığı birbirine katarım şahsım olarak
RABBİMMMMM hayırlsından ayırma????